Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Denerwują mnie brednie typu, że trzeba pokochać siebie samego i samotność i oddawać się pasji. Ludziska, ja na przykład nie mam żadnych pasji, żadnego hobby. No serio nie mam. Gdybym miał hobby typu snowboard, koszykówka, squash czy gra na gitarze to byłbym normikiem. Dla mnie po kołchozie wymarzonym spędzaniem czasu byłyby czynności dnia codziennego z moją kobietą, typu wspólne rozmowy, spacer, zakupy, wyjście na pizzę, rozwiązywanie trudów życia no i s--s. A raz na tydzień lub dwa piwko z kilkoma znajomymi, jakaś prywatka lub w pubie. Tak chcę żyć, a nie mieć jakieś wymyślne pasje. I do tego brakuje mi właśnie kobiety i znajomych i niczego innego, a już na pewno nie pasji. #przegrywpo30tce #przegryw #incel #samotnosc #zalesie #smutek #niebieskipasek #samiecbeta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak chcę żyć, a nie mieć jakieś wymyślne pasje. I do tego brakuje mi właśnie kobiety i znajomych i niczego innego, a już na pewno nie pasji.


@mirko_anonim: Nic nie ma złego w tym co piszesz - jesteś zwykłym, przeciętnym człowiekiem który może by rozkwitł gdyby miał "rodzinę" - albo właśnie to ona stałaby się jego celem, czymś co ceni i o co dba.

Cóż skoro jakoś nie idzie Ci ogarnięcie partnerki, a nie masz w sobie zamiłowań do czegokolwiek to może staraj się rozwijać siebie żeby być kiedyś jakoś atrakcyjnym dla potencjalnej
  • Odpowiedz
Nie masz żadnych pasji, nic cię nie wciąga, nie interesuje. Chemia w związku szybko się wypala, co potem? Wyobrażasz sobie, że ludzie w związkach to przez całe życie słodko pierdząco sobie rozmawiają, chodzą na pizzę i co noc uprawiają s--s? Otóż nie. Ten etap trwa głównie 6-24 miesiące.


@Talaith: no tak, ale myślisz że każda jedna osoba mijana na ulicy ma naprawdę jakąś wielką życiową PASJĘ w stylu literatura Stephena Kinga, klocki lego, botanika, czy żeglarstwo?

Większość ludzi ma rodziny, dzieci + jakieś tam zainteresowania - facet autko, babka gotowanie i kwiatki albo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Trochę masz racje. Tak jak ludzie piszą, że związki są przereklamowane, tak można powiedzieć, że pasje są. Sam próbowałem w życiu wielu rzeczy, interesowałem się różnymi dziedzinami i co z tego dzisiaj mam? Większość pozapominałem, cieszyć mnie to już nie cieszy, równie dobrze można było ten czas przeleżeć.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Tak.
Kwestia szukania hobby, czy pasji jest też o tyle bzdurna, że wiele zainteresowań jest w pełni solowa. Co z tego, że uczę się hobbystycznie programować, czasami majsterkuję, bawię się drobną elektroniką DIY, czy drukarkami 3d? To są wszystko solowe zajęcia i nikogo nowego przez nie nie poznam. Nie będę chodził na konwenty małego elektronika, bo w dupie mam nowinki z tego tematu, a jak potrzebuję pomocy, to pytam na jakimś forum, reddicie, czy discordzie.

Posiadanie pasji ma się nijak do znalezienia partnerki, czy nowych znajomych, gdy w ogóle ma się problem z nawiązywaniem znajomości.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Talaith - mnie się wydaje, że autorowi o żadną tam przecenianą chemię nie chodzi. Przynajmniej ja to tak odczułam. Też nie mam porywających pasji i brakuje mi po prostu kogoś na co dzień. Kogoś normalnego, kto nie wie, co to fwb albo ons. Kogoś z kim można pójść do łóżka, ale i obejrzeć dobry film albo pogadać wieczorem w łóżku przy lampce wina. I tu nie chodzi
  • Odpowiedz
@Dietetyq: ja się nie do końca zgodzę, może nie nadużywajmy tego słowa PASJA przez wielkie P ale bardziej sposoby spędzania wolnego czasu? Jak chemia minie to coś że sobą trzeba będzie robić, jeśli się będzie miało totalnie odmienne sposoby spędzania czasu to później to nie będzie scalac. Wspólne zainteresowania pomagają przy znajomych, mysle że w związkach też.

Chodzi mi o rzeczy w stylu np. jedna osoba uwielbia koncerty rockowe a
  • Odpowiedz
Dla mnie jak facet ogarnia coś co dla mnie jest "zainteresowaniem" to jest aż automatu plus 100 do atrakcyjności.


@Erikaa: pytanie czy tak szczerze uważasz, czy dla ciebie plus 100 do atrakcyjności ma pasja faceta która jakoś się przełoży na Twoje życie bezpośrednio tj. pasja typu stolarka, samochody, podróże, koncerty, dobre jedzenie na TAK - ale już filatelistyka, lego, karty dragon ball, kolekcjonowanie retro-gier nie-ok ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz