Wpis z mikrobloga

Piotrek 29 Warszawa - choć biorę pod uwagę zmianę

Zgłoszenie b779fb0d7d262473 z dnia 2024-01-06 12:00:53

Imię: Piotrek
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa - choć biorę pod uwagę zmianę

Kim jestem?
Jak i większość Mirków na tym tagu, jestem ziomkiem z IT. Kiedyś kodziłem, teraz tylko zarządzam. Pracuję w pełni zdalnie dlatego gdybym znalazł kogoś z innego miasta i wymagałoby to ode mnie przeprowadzki - żaden problem, jest to do zrobienia. Wcześniej za czasów studenckich dużo imprezowałem, teraz już raczej wolę inne rozrywki i takiej też partnerki szukam. Uważam się za rozgarniętego i inteligentnego gościa a przy okazji trochę wygadany, także nie mam obaw że nie znajdziemy tematu do rozmów. Mam duże poczucie humoru.

Wygląd
181 cm, 82kg, coś tam czasem ćwiczę. Krótko ostrzyżony z zarostem.

Zainteresowania
Szczerze? Interesuję się wszystkim, totalnie wszystkim. Finanse, inwestycje, polityka, sport, wiadomości z kraju i ze świata... jak zaczynam czytać jakieś artykuły w necie to może nie mieć końca. Lubię mieć swoje własne zdanie na każdy temat. Dodatkowo jak czegoś nie wiem to staram się dowiedzieć i pogłębić wiedzę. Kiedyś planowałem zostać pilotem (nie, nie tym od telewizora) więc patrzenie na samoloty sprawa mi przyjemność. Dodatkowo gram w siatkówkę oraz jeżdżę na snowboardzie.

Czego oczekuję?
Bądź normalna. To jest tak niespotykane w dzisiejszych czasach. Mam wrażenie że większość dziewczyn jakie spotykam od nadmiaru Tinderowej atencji ma po prostu kija w tyłku oraz niewiele do zaoferowania poza swoim ciałem. W pewnym wieku (zaraz mam 3 z przodu) jednak uważam że fajnie byłoby mieć o czym pogadać.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Śpimy i wstajemy bez budzika. Wstawanie w weekend o 7 uważam za masochizm. Lubię celebrować posiłki także mile widziane wspólne śniadanie (choć tak btw. to ja jem wszystko i nie wybrzydzam więc mi to lotto co będzie jedzone). A potem się zobaczy - ja po prostu lubię spędzać czas z drugą osobą. Nie wyobrażam sobie być w związku i widzieć się raz na 3 dni, także zależnie od pogody i naszego nastroju zawsze można coś wymyślić od wyjścia na rower do banałów takich jak kino czy kręgle. Kiedyś dużo planowałem, teraz powoli przechodzę w tryb spontaniczny. Coś wymyślimy

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Kilka lat temu rzuciłem palenie i nie ciągnie mnie do tego, więc fajnie gdybyś także nie paliła. Postanowieniem noworocznym na 2024 jest rok bez alko, chcę wypić toast po fajerwerkach na kolejnym sylwestrze ale jak Ty lubisz wypić sobie winko czy coś to enjoy :)
Ślub i dzieci... tu zaczynają się schody. Nie wiem co myśleć na temat ślubu bo nigdy do tak poważnego etapu nie doszedłem, natomiast dzieci nie chcę mieć. Nie ma co ściemniać, totalnie nie mój klimat i jakbym miał znaleźć swój największy lęk w życiu to jest właśnie płacz dziecka w nocy - podziękuję.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa-chocbiorepoduwagezmiane #mirekszukamirabelki
  • 15
@MirekSzukaZony: typie nigdy nie znajdziesz dziewczyny z twoim podejściem masz mało co do zaoferowania i nie chodzi tutaj ani o twoją pracę ani o twoje hobby.

Bije od ciebie vibe toksyka. Potraficz wyliczać że to ci nie pasuje w kobiecie, i to też, i tamto. A twoje super ciekawe zainteresowania to "czytanie artykułów w necie"..... i chciałeś zostać pilotem.... wow. Ja chciałam kiedyś zostać mongolską tancerką baletową i co to zmienia?
@black_coffe: Idealne podsumowanie :) Życzę temu Panu jak najlepiej, ale mi z kobiecej perspektywy ciężko sobie wyobrazić, żeby jakaś kobieta mogła go szanować, jak chłop już prawie 30 ma na karku, a nigdy nie myślał, czy w ogóle chciałby ślub, boi się płaczących dzieci, a wstawanie o 7 to dla niego masochizm. Też nieprzyjemnie się czyta, takie narzekanie, jakie to laski są dzisiaj sztuczne i płytkie, rzekomo nie mają zainteresowań, a
via MirekSzukaZony v3
  • 0
@black_coffe oj zabolało mocno widzę. słychać wycie? znakomicie! a co lepsze przejrzałem Twój profil Tylko w dniu dzisiejszym czyli przez jakieś 4-5 godzin od kiedy otworzyłeś oczy, dodałeś 5 komentarzy w różnych tagach. Co lepsze każdy komentarz odnosił się do jakiejś kobiety/mężczyzny/związku. Twoja flustracja przekracza normy Unii Europejskiej. A no i jeszcze Panie Gray... Twój wpis na temat 50 twarzy Graya który zupełnym przypadkiem także dzisiaj dodałeś zebrał plusów.... zero. Weź idź
@black_coffe No już bez przesady. Myśleć o ślubie sobie można. Tak typowo stereotypowo patrząc to wiele dziewczynek myśli o ślubie, księżniczkowej sukience etc. ale inaczej się na to patrzy, jak jest to bliskie Tobie i może właśnie to miał na myśli Autor wpisu.
Ten lęk co do płaczu dziecka, no to też, kurcze... nie wszyscy chcą mieć dzieci i mają do tego prawo.

A wstawanie o 7 w weekend dla mnie też
@MirekSzukaZony: @black_coffe Nie no opis nie jest zły, ja sama np nie wierzę w instytucję małżeństwa i mienie dziecka mnie przeraża. W sumie to wstawanie po 7 tez spoko bo lubię pospać :D. Ogolnie nie ma co się czepiać. Moze jedyne co, ale to tez nie dla mnie taki red flag to to ze się wyszalał, a teraz szuka.