Wpis z mikrobloga

Bym kluczami gosciowi caly bok zdarl jakbym sie przeciskal po nia i oczywiscie reka z kluczami wsunieta w rekaw kurtki zeby nie bylo widac na kamerze.


@pieczony_szczur_z_ogniska: Miałem w planach nakupować tych naklejek z karnymi #!$%@?, to jest najbardziej neutralne rozwiązanie.
@WielkiNos: Ja najgłupsze przypadki jakie w swoim zyciu widziałem, były niestety wykonane przez kobiety i za #!$%@? nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co one miały w głowie.
-Parking samochodowy, mały na około 7-8 samochodów, pomiedzy sklepami, kobieta zaparkowała w poprzek wyjazdu (Wjazd/wyjazd miał szerkość równo jej samochodu i poszła na zakupy, wszystkich blokując.
-----
-Kobieta zatrzymała się na rondzie, przy wysepce i odebrała telefon, włączając awaryjne.
Wszyscy mysleli, ze jakaś
@Plinius: zwróć uwagę na naklejki, które są "pocięte" na setki kawałeczków, tak że przyklejasz w całości, ale odklejasz już po troszeczkę, bo się rozrywają. Pamiętaj też o odpowiednim umiejscowieniu np. na lusterkach lub na wysokości oczu kierowcy. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sierramikebravo: odradzam na lusterkach, typek nie da rady zerwać do końca i będzie miał problem przy jeździe. Jak masz na szybach - zwłaszcza po środku przedniej, to to tak nie ogranicza, a wystarczająco #!$%@?.
@Plinius

no za takie parkowanie aż się prosi żeby konkretnie jebnąc mu drzwiczkami od skrzynki.

A tak na zerio to bujnąć nim mocno tak, żeby się alarm włączył.


Mam lepszy pomysł. Potrzebny jest kluczyk do wentyli w kołach. Fajnie jest je wykręcić i zostawić je w worku na lusterku z napisem "były krzywo przykrecone proszę poprawić". Samo spuszczenie powietrza też daje pewna satysfakcję ( ͡°( ͡° ͜ʖ(