Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłem w 3 związkach i nie zaruchalem xD Czy powinienem o tym powiedzieć obecnej dziewczynie z którą się spotykam?

Spotykam się teraz z dziewczyną i być może do czegoś dojdzie (chociaż nie wiem). Czy przyznać się jej, że jestem prawiczkiem?

Już powiedziałem jej, że wcześniej byłem w 3 kilkumiesięcznych związkach, więc ona myśli, że pewnie mam doświadczenie. Tymczasem w żadnym z nich do niczego poza jakimś mizianiem nie doszło. Jestem po prostu brzydki i dziewczyny "nie były gotowe" xD

Z jednej strony może lepiej powiedzieć, a zdrugiej strony prawiczek po 3 związkach to jeszcze większa kompromitacja niż taki nietrzymajacy za rękę nigdy. Lvl 29

#zwiazki #logikowarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #blackpill #seks #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
  • Odpowiedz
Jestem zdania, że ruchać to się uczysz w związku, kiedy masz prosty feedback z drugiej strony co sprawia prawdziwą przyjemność i co możesz robić lepiej, bo nie wiem czy w ons są takie szczere rozmowy XD


@evelka: Niby tak, ale nawet typ, który był 2 razy w życiu na prostytutkach będzie miał większe obycie z ciałem kobiety (i własnym w takiej sytuacji) niż ktoś bez tego doświadczenia. A przecież liczy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tylko czy chciała byś się dowiedzieć po paru latach, że wcale nie miał partnerek 3 a 30? Bo ja na pewno nie i straciła bym sporą część zaufania.
  • Odpowiedz
Nie dla wszystkich, ja otaczam się chyba w jakimś ultra inteligentnym środowisku


@evelka: Jest też szansa, że nie dostrzegasz wszystkiego.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nic nie mów. Powiedz dopiero po, jeśli dojdzie do takiej gadki. Sam z tym nie wyłaź!

Z pierwszymi razami z daną osobą to czyste 50-50
Raz jest super, raz kiepsko. Po kilku razach będzie dobrze

Pamiętaj, dziewczyny też lubią seks więc będziesz miał kolejną szansę.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
Zależy na jaką trafisz.
Ja miałem 25 lata jak byłem prawikiem, spotykałem się z dziewczyną co nie miała z tym problemu, wręcz sama mnie zachęcała do eksperymentowania żeby wprowadzić mnie w świat seksu.

No a ja nawet problem ze wzwodem i libido miałem, po długoletniej depresji i kłopotami z tarczyca i #!$%@? mi hormonami
  • Odpowiedz
A nie mówiłem? Ja już znam twoje odpowiedzi, więc nie wysilaj się. Jesteś przewidywalny w tym bajdurzeniu.


@Eteres: zobacz sobie odcinek Teorii Wielkiego podrywu, w którym Sheldon zaprasza Peny do kręcenia odcinka YT o flagach. Peny daje mu kilka rad odnośnie pewności siebie i mowy niewerbalnej.

Po prostu zastanów się czy kiedy "próbujesz"być pewny siebie to nie wyglądasz jak postac grana przez tego
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: dużo bardziej pewny siebie będziesz, kiedy rozpoznasz za wczasu ze rzeczywistość zmierza w kierunku sytuacji, w której wystapi strach i przezycie tej emocji z podniesiona głową (bo wiesz co się w swoich gruczołach wydarzy) niż wypieranie go i granie pewnego (niewzruszonego). Przemyśl to sobie, poczytaj, poćwicz
  • Odpowiedz
Po prostu zastanów się czy kiedy "próbujesz"być pewny siebie to nie wyglądasz jak postac grana przez tego aktora


@programista15cm: W dużej mierze zależy czy masz społeczne przyzwolenie na bycie "pewnym siebie".

zobacz sobie odcinek Teorii Wielkiego podrywu, w którym Sheldon zaprasza Peny do kręcenia odcinka YT o flagach. Peny daje mu kilka rad odnośnie pewności siebie i mowy niewerbalnej


Wolę nie czerpać wiedzy na temat relacji międzyludzkich z serialów komediowych.
  • Odpowiedz
Wolę nie czerpać wiedzy na temat relacji międzyludzkich z serialów komediowych.


@Eteres: bardzo słuszne podejście, ale chciałem zobrazować jedna atomowa rzecz i to jest świetny aktorski przykład.

Prawde mówiąc ten serial ma dużo psychologicznych treści. Jest taki moment w którym Sheldon jest nieprzytomny i wszystkie jego selfs rozmawiają ze sobą. Jedno jest zarozumiałe, inne lękliwe, inne zadziorne i tak dalej. W każdym jest ten ktoś, kto w różnych sytuacjach ma
  • Odpowiedz