Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłem w 3 związkach i nie zaruchalem xD Czy powinienem o tym powiedzieć obecnej dziewczynie z którą się spotykam?

Spotykam się teraz z dziewczyną i być może do czegoś dojdzie (chociaż nie wiem). Czy przyznać się jej, że jestem prawiczkiem?

Już powiedziałem jej, że wcześniej byłem w 3 kilkumiesięcznych związkach, więc ona myśli, że pewnie mam doświadczenie. Tymczasem w żadnym z nich do niczego poza jakimś mizianiem nie doszło. Jestem po prostu brzydki i dziewczyny "nie były gotowe" xD

Z jednej strony może lepiej powiedzieć, a zdrugiej strony prawiczek po 3 związkach to jeszcze większa kompromitacja niż taki nietrzymajacy za rękę nigdy. Lvl 29

#zwiazki #logikowarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #blackpill #seks #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
  • Odpowiedz
1. Nie jesteś w stanie nadać sobie wartości seksualnej bez odniesienia do opinii kobiet. To logicznie niemożliwe.


@Eteres: oczywiscie ze jestes, bo podstawa wartosci seksualnej jest pewnosc siebie. Pewnosc siebie bierze sie z siebie, nie z zewntarz. To cos co jest epicentrum Twojego przegrywu. Własna wartosc. Kazdy czlowiek jest w stanie podniecic innego czlowieka skorelowanego wg orientaci (hetero M - hetero K) tylko jestes za glupi zeby to zrozumiec. Tak,
  • Odpowiedz
@Eteres:

3. Jak już wcześniej wspomniałem - to nie jest tak, że kobiety siedzą nad notesem i dokładnie rozmyślają nad tematem.


no dokladnie, bo patrza podswiadomie kto jest pewny siebie i ma jaja, a przegrywy sa tlem
  • Odpowiedz
@programista15cm: Zapomniałem, że jesteś jednym z użytkowników z którymi rozmowa to strata czasu.

1. Wiem jak działa podniecenie. Wiem też jak działa atrakcyjność. Fakt istnienia możliwości uznania za atrakcyjnego i wartościowego kogoś, kto nie spełnia początkowo czyichś standardów nie neguje istnienia atrakcyjności i dosłownie milionów zagadnień z nią związanych, które obserwuje się na każdym kroku i na których temat powstały liczne kompleksowe prace oraz artykuły.

2. Jak poczucie wlasnej wartości przekłada się na wartość seksualną? W sensie, że jak będziesz wierzyć, że masz prawo do seksu, to kobiety będą chciały uprawiać z tobą seks? No to się nazywają deluzje albo
  • Odpowiedz
W sensie, że jak będziesz wierzyć, że masz prawo do seksu, to kobiety będą chciały uprawiać z tobą seks?


@Eteres: zreszta nawet wiele kobiet Ci to przyzna "wprost".

byl taki meski i zdecydowany, umial mnie podejsc

czulam, ze nie moge mu odmowic, nie umiem
  • Odpowiedz
doslownie tak


@programista15cm: Odkleiło ci się coś. Nieatrakcyjny chłop, który będzie tak myśleć zostanie uznany za creepa i świra.

Ale jak Ty "probujesz" ale jednak widac, ze masz pelno watpliwosci i sie zaraz poddajesz to o czym my
  • Odpowiedz
Nieatrakcyjny chłop, który będzie tak myśleć zostanie uznany za creepa i świra.


@Eteres: ja wbrew pozorom rozumiem o czym ty mowisz, bo jak ktos bedzie udawal pewnego siebie to bedzie swirem.

Ale sprobuj przez chwile wyobrazic sobie moment, w ktorym osiagasz cokolwiek. Awans, nowa praca, mistrzostwo dzielnicy w ping ponga... Wtedy naprawde masz to osiagniecie w glowie i czujesz sie wartosciowy i to o to uczucie chodzi.

A nie o
  • Odpowiedz
@Eteres: 1. A jesteś kobietą i obracasz się z kobietami w ich środowisku? Bo uwaga nie będąc kobieta (albo gejem) nie usłyszysz tematów które padają między koleżankami.
2. W moim odczuciu duże, ponieważ kobiety coraz bardziej zauważają że facet który rucha laski na imprezach albo co miesiąc inną nie jest kandydatem na partnera wieloletniego, i jeśli mają zamiar budować stały związek to z osobą o której nie mają opinii ruchacza.
  • Odpowiedz
nah, częściej się już słyszy pojazd po facetach mających dużo partnerek


@evelka: Tymczasem moja znajoma, ktora poznala mojego kumpla chada ciagle mnie o niego wypytywała bo "wyglada na fuckboya ale jest ciekawa jaki jest" ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@evelka: Oczywiście - są różne jednostki. Domyślam się też, że kobiety wypowiadają się negatywnie o facetach mających dużo partnerek bo tacy dużo częściej zdradzają (Ci co mają mało tego nie robią bo nie mają nawet z kim xD). Kobiety nie są głupie i wiedzą, że jeśli gość jest atrakcyjny i miał dużo partnerek to podoba się innym kobietom. Atrakcyjny gość może być chamskim dupkiem bo może bez problemu zmienić kobietę
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: #!$%@? jak xD Kto wychodził z propozycją związku? Starsze laski przecież same często pchają się do łóżka pod byle pretekstem zobaczenia lampki w pokoju itd.
  • Odpowiedz
@evelka:

A jesteś kobietą i obracasz się z kobietami w ich środowisku? Bo uwaga nie będąc kobieta (albo gejem) nie usłyszysz tematów które padają między koleżankami.


Słyszałem nieraz takie tematy. Dokładne obgadywanie przyrodzenia partnera, mówienie o typowych ruchaczach, że w sumie to by im dały, wymienianie się szczegółami dotyczącymi robienia gały w klubie, i wiele więcej obrzydliwych tematów, o których mężczyźni nawet nie wspominają.
Ponadto wystarczy zobaczyć takie rzeczy jak statystyki aplikacji randkowych, preferowane książki, jacy mężczyźni mają największe
  • Odpowiedz
@Eteres: Nie dla wszystkich, ja otaczam się chyba w jakimś ultra inteligentnym środowisku, ale fakt, miałam koleżankę co chodziła z dealerem, który wysłał jej nawet zdjęcie że w zakopanym leży w inna laska w łóżku, a potem mu wybaczyła X)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim myślę, że jeżeli Cię ten temat stresuje, uważasz, że coś z Tobą nie tak albo boisz się, że ona źle o Tobie pomyśli, gdy się dowie, to nie mów. Pierwszy raz i tak będzie stresujący, nie ma sensu dokładać sobie kolejnego tematu do niepokoju.
Poza tym zawsze możesz powiedzieć po fakcie. Będzie miła atmosfera, przytulanki itp. więc będzie łatwiej :)

Normalna dziewczyna Cię nie wyśmieje, nie oceni źle ani nie
  • Odpowiedz
@evelka: tak naprawdę żaden facet nie przyzna się ile miał partnerek seksualnych (jeden zawyży, drugi zaniży). Jeśli facet ma over 20lvl jest prawiczkiem i nie spotyka się z dziewczyną, która deklaruje dziewictwo to nie powie prawdy. Dla kobiety facet powinien dobrze ruchać, a do tego potrzeba doświadczenia. Nawet jeśli uważasz, że typ, który był by w Twoim typie i był prawiczkiem byłby ok to bardziej Ci by się spodobało z
  • Odpowiedz
@Nano22: Jestem zdania, że ruchać to się uczysz w związku, kiedy masz prosty feedback z drugiej strony co sprawia prawdziwą przyjemność i co możesz robić lepiej, bo nie wiem czy w ons są takie szczere rozmowy XD
  • Odpowiedz