Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Byłem w 3 związkach i nie zaruchalem xD Czy powinienem o tym powiedzieć obecnej dziewczynie z którą się spotykam?

Spotykam się teraz z dziewczyną i być może do czegoś dojdzie (chociaż nie wiem). Czy przyznać się jej, że jestem prawiczkiem?

Już powiedziałem jej, że wcześniej byłem w 3 kilkumiesięcznych związkach, więc ona myśli, że pewnie mam doświadczenie. Tymczasem w żadnym z nich do niczego poza jakimś mizianiem nie doszło. Jestem po prostu brzydki i dziewczyny "nie były gotowe" xD

Z jednej strony może lepiej powiedzieć, a zdrugiej strony prawiczek po 3 związkach to jeszcze większa kompromitacja niż taki nietrzymajacy za rękę nigdy. Lvl 29

#zwiazki #logikowarozowychpaskow #rozowepaski #tinder #blackpill #seks #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
@justNone: No w zasadzie tak. Bycie prawiczkiem to oznaka, że żadna kobieta nie uznała cię za godnego stosunku seksualnego, ergo żadna nie uznała, że twoje geny mogłyby zostać przekazane. Kobiety są prymitywne i takie myślenie stanowi istotną część ich psychiki.
Kobieta jest w stanie cię rzucić, gdy się dowie, że kiedyś zostałeś pobity, a co dopiero gdy się dowie, że może być jedyną dziewczyną, która mogłaby chcieć przekazać twoje geny. Takie
@justNone:

ergo twoje życie nie kręci się w okół seksu

Tak jak wokół posiadania, a jednak większość ludzi chodzi do pracy.

Nie był gotowy lub nie mógł i tyle. A co sądzi kobieta, pisał że miał ale nie ruchał ale kobiety zdobywał.

Zakładasz chyba, że kobiety to siedzą z notesem i skrupulatnie rozważają cały temat, żeby wyrobić sobie opinie.
Kobiety nie interesuje, że nie chciałeś, że wolałeś poczekać, że nie mogłeś.
@Eteres: @Orowerbogatszy jestem redpillowcem ale takiego bagażu aż XDDDDD ruchanie po klubach to jak zwierzę nie wiesz co było przed, a ty tylko jesteś jej kolejna ofiara. Wasze tłumaczenie, że dużo ruchacie, nieeee laski są od podaży a wy odpowiadacie za popyt. To nie wy ruchacie tylko ona was.
Każdy z nas był prawiczkiem i każdy ma ten pierwszy raz. To jakby 12 latek może ruchac to znaczy, że ma dobre
Możesz być grubasem z cukrzyca i grzybem na stopach ale jesteś bogaty i ruchasz. Gdzie te geny?


@justNone: Jeśli komuś wystarcza seks ze świadomością, że jego kobieta w ogóle go nie pożąda, nie ma mokro na jego widok, to spoko. Ale nie lepiej wtedy iść na dziwki? One też będą pod wrażeniem twojego "statusu" jak dasz im pieniądze. I też będą się ładnie uśmiechać, ale nie będą cię szczerze zwierzęco pożądać.
Geny grają najmniejsza rolę moi drodzy liczy się status. Możesz być grubasem z cukrzyca i grzybem na stopach ale jesteś bogaty i ruchasz. Gdzie te geny?

Odpowiedz


@justNone: i rozumiem, że taka panna go rucha z chęci zwierzęcej czy dla zasobów? Ten temat nie jest taki trywialny zwłaszcza u kobiet - gdzie facet zawsze chce uprawiać seks bo mu się laska PODOBA a babka chce z 1002 różnych powodów.

Taką typowo
@mirko_anonim: jeśli aż tak ci siada psycha od prawictwa, to idź po prostu do jakiejś zadbanej divy i będziesz miał problem z głowy.

polecam po prostu zluzować. wiadomo że dziewczyny działają trochę inaczej, ale żadna normalna laska nie ucieknie, jak dowie się ze jesteś prawiczkiem. samo prawictwo nie jest tak na prawdę problemem tak jak przegrywy wyżej piszą. największym problemem jest to, że chłopakom często przez to na banie i zaczynają
że żadna kobieta nie uznała cię za godnego stosunku seksualnego, ergo żadna nie uznała


@Eteres: bardziej zenujace jest to, ze w ogole to kobieta musi cie uznawac, bo ty sam nigdy nie wpadniesz na to, ze mozesz byc pelnowartosciowym czlowiekiem bez zielonego siwatla od rozowej XD
@programista15cm: Kolejny raz nie masz pojęcia o czym pisze.

1. Nie jesteś w stanie nadać sobie wartości seksualnej bez odniesienia do opinii kobiet. To logicznie niemożliwe.
2. Nikogo nie interesuje czy jesteś wartościowym człowiekiem. Możesz pomagać w hospicjum, czytać literature klasyczną i realizować inne cele, ale bez odpowiednich atrybutów nic ci to nie da i będziesz w oczach ludzi uznany za kogoś gorszego od patusa.
3. Jak już wcześniej wspomniałem -