Wpis z mikrobloga

Za małolata miałem pitbulla. Celowo rozbudzałem w nim agresje drażniąc go jakimiś starymi szmatami. On łapał je w zęby, a ja kręciłem nim w powietrzu - nie puszczał. Kilka miesiecy pozniej zagryzł naszego czarnego kundelka. Pamietam do dziś że nie mogłem ich rozdzielić, łamałem mu na głowie stare sztachety, ale trzymał jeszcze mocniej a jego oczy były coraz bardziej mętne. Każdy kto widział pitbula czy amstafa "w akcji" wie o jakim wzroku mówie. To był dzień w którym sam przestraszyłem sie swojego psa. Oddałem go temu pseudo hodowcy od którego go dostałem a pies trafił na walki gdzie po jakims czasie poległ.
Nawet sobie nie wyobrażam co ten bulterier zrobił z tym dzieckiem łapiąc je za gardło. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#psy #zwierzeta #zgorzelec #bekazpodludzi
daeun - Za małolata miałem pitbulla. Celowo rozbudzałem w nim agresje drażniąc go jak...

źródło: temp_file8517592249627439393

Pobierz
  • 62
@daeun zupełnym przypadkiem 9 na 10 takich psów ma za właścicieli największych patoli (nie mówię że to ty). Niby trzeba takie psy zgłaszać itd ale to jest udawane. Te psy nadają się tylko do uśpienia (mówię to jako posiadacz psa). Jak widzę typa/pannę z takowym na spacerze to omijam szerokim łukiem jeśli idę ze swoim. Kiedyś jeden tak ciągnął swojego właściciela że 3 ulice za nami przeszli a on nie mógł go
@daeun: Wszelkie mutanty genetyczne zwane współcześnie żartobliwie PSAMI RASOWYMI powinny być zakazane. Pół biedy jak taki pies jest wykorzystywany do swojej roli (polowanie, zaganianie bydła), ale cała reszta? Weterynarze mają bekę ile kasy zostawiają frajerzy posiadający te zabaweczki, które wiecznie chorują, nie mogą jeść 99% jedzenia, bo odpadnie im oko, a spać mogą tylko na bezglutenowym posłanku za 5k. Właściciele psów rasowych to despoci, snoby i ukryci dręczyciele.
@daeun: Bullterier to ogólnie jest #!$%@? rasa. To jest krzyżówka która powstała głównie do polowań, walk. One prawie nie mają układu nerwowego, #!$%@? takiemu łopatą to poczuje tyle co nic, są bardzo trudne w tresurze ze względu na swój charakter i niezbyt ogarnięty pusty łeb. Jeśli by przyrównać do człowieka to najlepiej by pasowało coś w stylu "naćpany kokainą sebek po 3 wyrokach za pobicie, z lekkim upośledzeniem, w ciemnej bramie
@daeun Mam dwa psy, owczarek szkocki oaza spokoju, kwiat lotosu. Drugi to Fafik, pomieszanie Buldoga z Pittbulem. Oba wychowywane razem, tak samo. Owczarek nigdy nawet na nikogo nie szczeknął, posłuszny, anioł. Fafik menda przeraźliwa. Dla dwóch swoich właścicieli kochany, dla gości, obcych czy innych zwierząt bardzo niepewny, raz ugryzie raz nie. Mając dziecko w domu nie wiem co miałbym z nim zrobić, ale na pewno nie zostawić sam na sam.
Bo debile nie widzą różnicy w ugryzieniu np. labladora a pitbulla, a to zupełnie co innego. Pitbull nie puści ofiary nawet jak go będziesz szlachtował nożem, a labek to ugryzie i #!$%@?, zupełnie inne zachowania podczas niebezpieczeństwa.
Na sadisticu są filmy jak np. pitbull nie puszcza ofiary nawet po 3 postrzałach pistoletem... Możesz go maczetą #!$%@?ć, ale on ma to w #!$%@?.
Debilne psy i debilni posiadacze. U mnie na osiedlu babka
@alfka: Łatwo powiedzieć xD jak uczepi się nogi to powodzenia w utrzymaniu równowagi + jeszcze byś musiał go jakoś okraczyć by być za nim (nigdy od przodu bo złapie za gardło i wtedy padasz sztywny). Dodatkowo stres i adrenalina odbierają Ci trzeźwe myślenie. Jak złapie za rękę to masz jeszcze gorzej. Te bydlaki są niesamowicie silne i bez problemu Ciebie powali na glebę.