Wpis z mikrobloga

@deiceberg xd co to za przegrywowe projekcje?

Równie dobrze moznaby tam napisać coś w stylu „przepuszczam kobiety przodem - dasz dupy?”
Albo „pomagam matce w zakupach - dasz dupy?”

Niby mem dla beki z kobiet a tak na prawdę samozaoranie XD
  • Odpowiedz
@loczyn no spoko. Są męczący… są też irytujący, są również wkurzający i mam podobne zdanie a jednak żaden z nich nie zapytał się nigdy mnie czy dam mu dupy. Może to dlatego, że jestem facetem xd ale… ale wyjaśnię o co mi chodzi: feminisci sa męczący czy tak wkurzający jak wiele innych grup społecznych. To samo sojboye i inni. Tylko dlaczego ktoś wpadł na pomysł, że ktoś inny robi to żeby
  • Odpowiedz
@loczyn: zawsze mnie zastanawiało, czy wykopki postują tego screena rozumiejąc goxd
Tutaj chodzi o facetów, którzy muszą ogłaszać się jako feminiści - zwykle są jakimiś psycholewakami/albo wcale feministami nie są, tylko chcą się lewaczkom przypodobać.

Normalny facet nie musi mówić, że wspiera emancypację kobiet ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Notes
No oni chcieliby zakisic ale sie boja zapytac bo są sojbojami, a zapytanie o seks to „literalnie gwałt” co w sumie by się zgadzało z nomenklaturą lewaczek, bo brzydki facet pytający o seks to oblech ;)
To są simpy ktore uwierzyły, że skakanie wokół kobiet da jakieś efekty
  • Odpowiedz
jest nawiązanie do sojowych feministów. Jak nie widzisz analogii to nie warto wchodzić w dyskusję


@Nowystaryziel: ja przede wszystkim nie widzę nigdzie tych sojowych feministow. Kolejne prawackie urojenie
  • Odpowiedz
@Notes obrazek to takie karykaturalne (przerysowane) przestawienie pewnego typu facetów, którzy myślą, że jeśli będą bezwzględnie popierać kobiety, które nienawidzą mężczyzn to zostaną potraktowani wyjątkowo i "popuszczą szpary" białorycerzowi, bo przecież są mu winne tego. Oczywiście nie są tak bezpośredni. Po prostu podlizują się nachalnie i mają żal, że ostatecznie kobieta kieruję się innymi pobudkami w wyborze partnera niż jego zasługi w postaci publicznego wsparcia idei feministycznych.
Całą głupią taktykę opierają
  • Odpowiedz
@sidhellfire serio ktoś tak robi? Ta taktyka jest skuteczna? Bo ja szczerze wątpię… dlatego uważam że ten mem to projekcja na temat sytuacji które nigdy nie miały miejsca
  • Odpowiedz
@Notes: @Nowystaryziel @Ulyssos @loczyn @sidhellfire

Ja to rozumiem nieco prościej. Mężczyźni myślą w sposób bardziej techniczny, zadaniowy, próbują wszystko przeliczać i ubierać w ramy logiki. Widać to po tagu Blackpill - mamy skalę Norwooda, krzywiznę szczęki, rozstaw oczu i wiele innych parametrów za pomocą których blackpillowcy usiłują ustalić statystyki swojej postaci i określić jej szanse przy różnych akcjach.
Zatem prawdopodobnie niektórzy z mężczyzn traktują to jak aktywność w grze komputerowej. Musisz wykonać określoną ilość aktywności/zadań, aby nazbierać X punktów w celu odblokowania dostęp do dupy swojej wybranki.

Jeszcze prościej: niektórzy źle rozumieją rzeczywistość i
  • Odpowiedz
@jagoslau jeśli ktoś ma takie podejście do wyrywania dziewczyn jak opisałeś powyżej (w dość obszerny sposób za co szacun) to powinien zgłosić się w trybie pilnym do psychiatry.
  • Odpowiedz
: to jest nawiązanie do sojowych feministów. Jak nie widzisz analogii to nie warto wchodzić w dyskusję.


@Nowystaryziel: właściwie to to samo co zwykli spermiarze, szczególnie ci "konserwatywni", latają za babami, kiedyś jeszcze z liśicikami kwiatami itp. teraz rzadziej. Są na ich każde skinienie i jako tampony emocjonalne itp. Można tak gadać o tym i gadać.

Efekt i metoda ta sama. Tyle że tamci spermią do feministek i lewaczek, a
  • Odpowiedz