Wpis z mikrobloga

#1000filmow ---- INDEX 123 A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W X Y Z +111

Dream Scenario

Powiedzmy, że chcielibyście aby wasza żona o was śniła, ale zamiast tego śnią o Was inni ludzie, nie tylko Ci, którzy was znają czy mogli widzieć ale zupełnie obcy, setki tysięcy osób na świecie. Jesteście jak Freddy Krueger ale musicie koegzystować społecznie a to przestaje być proste jako “celebryta”. O tym jest ten film.
Film wart obejrzenia ale jak to z projektami od A24 - nie każdemu podejdzie, ale koncepcja bardzo ciekawa.

Reżyseria: Kristoffer Borgli
IMDb: 7.1/10
https://www.imdb.com/title/tt21942866/
https://upflix.pl/film/zobacz/dream-scenario-2023
komedia, horror

P.S. Tytuł miał być jeszcze w starym roku, ale jakoś brakło czasu. Przy okazji zapraszam na humorystycze podsumowanie roku 2023 TUTAJ i życzę Wam wielu świetnych filmów w nowym 2024.
WLADCA_MALP - #1000filmow ----  INDEX 123   A   B   C   D   E   F   G   H   I   J   K...

źródło: dream

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
nie każdemu podejdzie


@WLADCA_MALP: Czegoś tak dziwnego dawno nie widziałem. ( _) Ani to komedia, ani horror, ani s-f, ani żaden znany mi gatunek. Dialogi są odstręczające, fabuła donikąd nie prowadzi i niczego nie wyjaśnia, brak pointy i domknięcia wątków. Jakiś oniryczny strumień świadomości o snach, kogoś kto się na tym nie zna.
Obrzydliwe.
  • Odpowiedz
  • 1
@cooles: czyli dla Ciebie to wysoka sztuka - w każdym razie uczucia film wywołał :) A zastanawiałeś się co Ty byś zrobił w takiej sytuacji, co zmienił?
Może niepotrzebnie wstrzymywałem się z takimi cudeńkami jak Bo się boi [Beau Is Afraid] :)
  • Odpowiedz
w każdym razie uczucia film wywołał


@WLADCA_MALP: Tak, niestety same negatywne. Po seansie byłem wręcz zły, że można to było tak #!$%@?ć... Interesuję się tematem snów od wielu lat i widziałem na ten temat wiele filmów. Ten jest zły.

A zastanawiałeś się co Ty byś zrobił w takiej sytuacji, co zmienił?


W scenariuszu? Wszystko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako główny bohater? Nic. Bo nie dostał żadnej opcji
  • Odpowiedz
  • 1
@cooles: hm... to co zawsze powtarzam z filmami jest jak z narkotykami liczy set, setup and age :)
Ale doskonale Cię rozumiem mam tak z filmem Efekt Motyla - jak wszedł i go widziałem byłem dobrze zaznajomiony z teorią chaosu i siedziałem w fizyce kwantowej. Jak mnie ten film rozsierdzał głupotą... Nigdy nie wspomniany (no do teraz).
Dziś nawet dobrze nie pamiętam co za głupoty tam zobaczyłem, bo niesmak jest taki,
  • Odpowiedz
jak wszedł i go widziałem byłem dobrze zaznajomiony z teorią chaosu i siedziałem w fizyce kwantowej


@WLADCA_MALP: Chyba byłem na podobnym etapie zgłębiania wiedzy bo nie oceniłem go za dobrze, z tego co widzę. :)

poza tym Kutchera nie lubię


Nie jestem jakimś antyfanem Klatki, ale jeśli to jego nazwisko miało napędzić ten film to nie pykło. Oglądanie go na ekranie fizycznie bolało.

to co zawsze powtarzam z filmami jest jak
  • Odpowiedz