Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: nie każdy lubi przedmiotowe traktowanie i nie każdy lubi takie teksty, więc coś z typem jest nie tak, że wyleciał z takim tekstem nie sprawdzając wcześniej, czy jej to się podoba i moja reakcja byłaby inna, ale jestem w stanie ją zrozumieć
  • 1
@Noonecares123 a mi się wydaje, że niektórzy nie potrafią oddzielić strefy łóżkowej od tej życiowej. Nie mieści im się w głowie, że można dawać na siebie pluć i bić się po twarzy, a potem przytulać się razem czule oglądając film. A kolejna sprawa ile jest kobiet, które w życiu dominują, a w łóżku uwielbiają na odwrót, być zdominowane.
ktoś tu albo nie miał kobiety albo jest po prostu głupi i bez odbioru


@Tonnyx: cóż, pisałeś że kobietę miałeś więc wychodzi że jesteś głupi, przecież nie byłbyś taką #!$%@?ą żeby nie potrafić napisać wprost innemu facetowi w internecie że jest głupi.
@aarahon

>coś ty, kobiety lubią dirty talk, nawet wulgarny... tylko nie wszystkie.


@WielkiNos: czyli albo te chcą zdradzać albo nie mają partnera. Gdy są w związku takich rzeczy w większości nie lubią.


Że co????
Buahahahaha
@onepnch: @naksu @aarahon @LuckyDice @heniek_8 @programista15cm @pieczony_szczur_z_ogniska @thorgoth @heniek_8 @Buko_von_Krossig @Kotouak @aarahon @Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen @MorningStarR @conamirko @nie_odpisuj @Dezyderiosh @palecGustawa @Kresse @Rampararampamm @roomcayz @lunaexoriens @Sprus @lunaexoriens @miss-durniu @bigos555 @Biuakke @Widur @REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU @Tonnyx @bndkt15 @palecGustawa @Blaskun @T0pi5

kobiety nie lubią jak się tak do nich mówi. Kobiety w większości lubią jak się robi takie rzeczy ale ich nie zapowiada, zwłaszcza w wulgarny sposób.


@WielkiNos:

Niżej tłumaczenie tekstu (od Aelli) opisującego ile %
Przebrnąłem przez całość i jest tam MASA... ale to... W #!$%@?Ę W #!$%@? WIELKA ILOŚĆ TOTALNYCH #!$%@? BZDUR

W końcu, jeśli zamierzasz sypiać z paniami casualowo, najprawdopodobniej będą to kobiety bardziej promiskuitywne. Mój selection bias to twój selection bias. <3

A jeśli zamierzasz sypiać z kobietą, która nie jest promiskuitywna, to oznacza, że prawdopodobnie jesteś w zobowiązującym związku z nią, co oznacza, że powinieneś rozmawiać z nią szczegółowo o jej preferencjach, czerpiąc