Wpis z mikrobloga

@Krafcuu: Personalnie polecam airfryer Ovi Smart XXL od kiedy go mam nie uzywam piekarnika a jest mniejszy i wygodniejszy od piekarnika. Jedzenie można owinąć w aluminium i nie trzeba go wtedy nawet myć. Jesli chodzi o placka to Pizza Rigga miesci sie w niego idealnie inne sa za duze.
@MgrMarecki: a czy funkcja samoczyszczenia nie wpływa negatywnie na zabudowę meblową? Kilka osób mnie ostrzegało, że tak wysoka temperatura może uszkodzić meble obok i blat(laminowany)
@MeS_: Ja mam zabudowane we frontach Rehau i płycie meblowej (chyba Kronopola) i szczerze nawet się zbytnio nie nagrzewają. Dość dobrze wyizolowany jest piekarnik, trzeba pamiętać aby za piekarnikiem też zostawić przestrzeń. Póki co czyszczenie puszczałem 3x i nie widać aby coś się działo.
@Krafcuu: Piekarnik co do zasady jest energooszczędny, najwięcej zajmuje mu nagrzanie wnętrza a potem tylko jeśli jest szczelny to podtrzymuję raz na jakiś czas odpalając grzałkę. Obecnie każdy piekarnik ma w zasadzie te same funkcję, jeśli mogę Ci doradzić to bierz taki który ma wysuwane szuflady oraz najmocniejszy docisk drzwiczek tak aby temperatura nie spieprzała za szybko.
Termoobiegi, grille inne cuda... a wprawdzie tylko termoobieg się stosuje i elo.