Wpis z mikrobloga

HAHAHA 2500 zł za piekarnik. Za tyle to można kupić tę serwetkę co się wiesza na rączce i to i tak nie będzie porządna. Porządne piekarniki zaczynają się od 15k w górę. Wszystkie tańsze będą miały nieprawidłowy gradient temperatury, co można potwierdzić testem wypieku babki wzorcowej. Poszukaj na OLXie używanego piekarnika marki Schleswig-Holstein, model z 1976 roku do generalnego remontu. Może zmieścisz się w 2500 zł.

Piszę poprawnie po polsku
Forum Piekarniki.pl-----------------------------------------------------------
@Krafcuu: https://www.mediaexpert.pl/agd-do-zabudowy/piekarniki-do-zabudowy/piekarnik-samsung-nv75a6649rs-eo-dual-cook-flex

Świetna opcja, używam przez 90% czasu tylko górnej komory, szybko się nagrzewa i zużywa mniej prądu. Czasami jak trzeba coś zrobić jednocześnie mega sprawdza się druga część. Wiem, że nieco poza budżetem, ale w moim przypadku dwie komory to był gamechanger (chociaż z outletu masz za 2500).
Cześć,

Mam zamiar kupić piekarnik. Kwota którą posiadam to 2500 zł. Używał go będę do podstawowych czynności. Czasem jakiś placek. Czasami jakiś kurczak itp. Oczywiście chciałbym najlepsza jakość za najniższą cenę he he. Nie potrzebuje jajkach super funkcji typu samooczyszczenie. Jak najbardziej energooszczędny. #piekarnik #pytanie #porada #zakupy #mediaexpert


@Krafcuu: Cześć. Też kupiłem niedawno piekarnik i lepiej się żyje. Polecam.
@Krafcuu: Piekarnik za 2500 tylko do pieczenia chleba, jakbyś chciał pięć już mięso, albo ciasto piekarnik ci się #!$%@?. Potrzebujesz piekarnika za conajmniej 10 tysięcy z pancerna szybą, który rozgrzewa się do temperatury 10k stopni w 2 sek. Z resztą, temat był już poruszany na forum. Następnym razem użyj opcji szukaj.