Wpis z mikrobloga

@Krafcuu: również polecę Ci ten co @joeywroc - mam od roku (możliwe, że jakaś delikatnie inna wersja ale główne funkcje te same). Para używana od przypadku, sonda czasami ale 300 stopni i pizza jest sztos.
Dodatkowo ma teleskopowe prowadnice co jest baaaardzo wygodne - wysuwasz całą blachę czy ruszt i sobie zdejmujesz nie kombinując. Tylko należy pamiętać, że do pyrolizy trzeba je wymienić na zwykłe aby nie spierdzielić ich ( ͡
@Krafcuu: Może to nie jest stricte związane z piekarnikiem, ale polecam ogarnąć zakup kartą Zen + cashback. Dostaniesz rok dodatkowej gwarancji a cashback pokryje Ci koszt karty Zen przez ten okres ( )

Sam kupiłem Electroluxa EOC6H71Z i jestem
zadowolony.
@Krafcuu: kup se halogenowy, kombiwar tak zwany, szczególnie jak sam sobie dla jednej czy dwóch osób robisz żarcie, 120zł czy nawet mniej i jest mobilny więc możesz se go brać w podróż np pociągiem albo uberem czy blablacarem xd
@Krafcuu: najwazniejsza funkcja to jak najwyzsza temperatura 260 stopni lub więcej, przydaje się do pizzy i nie tylko , jeszcze gdybym kupował jakiś budzetwoy to zastanowił bym się nad przedłużeniem gwarancji na 5 lat. Dziękuję pozdrawiam