Wpis z mikrobloga

Cześć,
Mam zamiar kupić piekarnik. Kwota którą posiadam to 2500 zł. Używał go będę do podstawowych czynności. Czasem jakiś placek. Czasami jakiś kurczak itp. Oczywiście chciałbym najlepsza jakość za najniższą cenę he he. Nie potrzebuje jajkach super funkcji typu samooczyszczenie. Jak najbardziej energooszczędny. #piekarnik #pytanie #porada #zakupy #mediaexpert
  • 181
  • Odpowiedz
@Krafcuu: funkcja dzielenia pojemności ma sporo ograniczeń - poczytaj jeśli bierzesz ja pod uwagę bo wychodzi na to że różnica między jedna strefa a drugą to chyba 20-30 stopni. Jak masz w planach pieczenie pizzy to twoje główne kryterium to max temperatura
  • Odpowiedz
od 3 lat jest piekarnik marki Gorenje


@Meursault: Ja od ponad 20 lat mam piekarnik Elektroluxa. Tydzień temu uszczelka z jednej strony się lekko odkleiła, ale dam radę ją sama wymienić. @Krafcuu: Przez 20+ lat ani razu mnie nie zawiódł, a użytkowany jest średnio 2-3x w tygodniu
  • Odpowiedz
chlop pyta o piekarnik


@Wixu: no właśnie że żadnego zapytania w jego wypowiedzi nie ma. same zdania oznajmujące
  • Odpowiedz
@tomek0931

@Krafcuu stary bierz air frajera, mówię ci tylko z nim osiągniesz satysfakcję z gotowania xD


Mam piekarnik mam mikrofale mam profesjonalny piekarnik na stole do 450'c ale najwygodniej używa się er frajera za 60€ z Aldi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Krafcuu Mam electrolux z gotowaniem na parze i termosondą. Nie wkleję linka, bo ten model co mam akurat przekracza odrobinę Twój budżet. Polecam te funkcje parowe, bo łatwo "odgrzać" jedzenie bez utraty smaku, upiec coś z chrupiącą skórką a miękkie w środku czy też można "odświeżyć" chleb.
  • Odpowiedz