Wpis z mikrobloga

NR 100 #serialseries
LISTA SERIALI

The Office - Biuro

Twórcy: Greg Daniels, Ricky Gervais, Stephen Merchant
IMDb: 9.0/10
https://www.imdb.com/title/tt0386676/
https://upflix.pl/serial/zobacz/the-office-2006
Gatunek: komedia

Dokument o przeciętnej firmie papierniczej w rękach nietuzinkowego szefa Michaela Scotta, w Scranton w Pensylwanii. Obserwujemy życie biurowe pracowników, ich pracę, psikusy i dziwaczne spotkania.

Czy polecam? Tak, fanom tego kultowego serialu polecam film: Threat Level Midnight. Owszem, ostatnie sezony trochę wymęczone i to ju nie to bez Michaela i wiem, że nie każdemu przypadnie klimat żenady w formie mockumentu ale jak się “przetrwa” pierwszy sezon to oglądanie uzależnia i potem się wraca raz za razem :)

#theoffice
WLADCA_MALP - NR 100 #serialseries 
LISTA SERIALI

The Office - Biuro

Twórcy: Greg D...

źródło: office

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: to powinien być numer 1 :(,
a dla tych którzy nigdy nie przestają oglądać polecam poszukać wersji extended na torrentach, prawie wszystkie odcinki przedłużone o usunięte sceny
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP długo mnie namawiali, długo słuchałem że powinienem zobaczyć, długo słuchałem żartów ktorych nie rozumialem bo byly wyciete z serialu. Uderzylem reka w stół. Obejrzalem od deski do deski. Mega serial. Żaluje że nie zrobiłem tego wiele lat temu. Mistrzostwo
  • Odpowiedz
@Klonid1: Gdy tylko jedna z głównych postaci żegna się z inną na lotnisku możecie darować sobie dalszego oglądania.
Serial ma syndrom ostatniego sezonu gdzie ostatni sezon po prostu jest robiony ostro na siłę, jest denny i powstał tylko po to by wydoić z marki jeszcze trochę hajsu.
To samo było w Scrubs - Hoży Doktorzy, HIMYM - Jak poznałem waszą matkę, Friends - Przyjaciele, House MD - Doktor House, That '70s
  • Odpowiedz
@NiBBonacci: zgodzić się trzeba z tym że 8 i 9 sezon lekko odstają i też te sezony oglądałem najmniejsza ilość razy, co nie zmienia faktu że Lizard King jest jedną z najlepszych postaci + fajnie jest wszystko zamknięte w finale
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP nadserial, zaliczyłem trzy kółka, a i tak jak mi się sugerują jakieś fragmenty na YT to nie mogę się powstrzymać przed kliknięciem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fakt, że dwa ostatnie sezony odstają, ale i tak nigdy ich nie pomijam, bo dobra matka kocha wszystkie swoje dzieci ;).

Btw: większość ludzi najbardziej nie lubi Andy'ego i nie jest on też moim faworytem, ale ze wszystkich postaci najbardziej drażni
  • Odpowiedz
Imo siłą tego serialu jest bezdyskusyjnie Michael, paradoksalnie jedna z najrealistyczniejszych postaci serialowych.

Ma szereg wad - i nie mam tu na myśli tych które czynią go uroczym bądź śmiesznym - takich jak ignorancja, prokrastynacja, czy brak poszanowania osobistych granic. Mam na myśli to, iż czasami jest wręcz odpychający jako człowiek - bądź najzwyczajniej w świecie okrutny i podły. Ale również przez to jest po prostu bardzo ludzki.

Podobnie z jego przebłyskami
Dr_Killjoy - Imo siłą tego serialu jest bezdyskusyjnie Michael, paradoksalnie jedna z...

źródło: 5082-jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
zgodzić się trzeba z tym że 8 i 9 sezon lekko odstają i też te sezony oglądałem najmniejsza ilość razy, co nie zmienia faktu że Lizard King jest jedną z najlepszych postaci + fajnie jest wszystko zamknięte w finale


@Klonid1: Podpisuję się pod tym obiema rękami

ale ze wszystkich postaci najbardziej drażni mnie Nellie, która robi z siebie wielką, wrażliwą damę, a pod spodem jest zwykłą zakłamaną heterą.


@Kaczorra: Absolutnie
  • Odpowiedz
  • 0
możecie darować sobie dalszego oglądania


@NiBBonacci: tak miałem za pierwszym razem, ale potem i tak z ciekawości nadrobiłem 8 i 9, choć powtarzanie najczęściej kończy się właśnie tam czyli z 7.
  • Odpowiedz