Wpis z mikrobloga

I właśnie to jest sposób na Pis. Walić codziennie kto ile zarabiał. Ja #!$%@?ę. Adamczyk 187 000 miesięcznie, mając jednocześnie i etat i umowa b2b, po to by kręcić lody na podatku dochodowym i omijać regulacje wewnętrzne spółek państwowych. To się w pale nie mieści. Skoro on tyle zarabiał to ile Kurski zarabiał ?

Skoro takie cyrki się #!$%@?ły to co ciekawego dzieje się w Orlenie, PGE itp, gdzie wiadomo że wały są kręcone. Ale Pis wskoczył na inny lvl.

Co jak co, ale Pis pogrążyć w oczach ich elektoratu może tylko ujawnianie takich rzeczy. Że się #!$%@? dorobił.

#tvpis #bekazpisu #polityka
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpalaczBenzyny: te dane akurat można sprawdzić w GUS, co roku są podawane. Z drugiej strony masz dotacje dla fundacji, które pozakładały sobie rodzinki polityków. Tych danych już w GUS nie uświadczysz, bo nie wliczają tego do dochodu.
  • Odpowiedz
tylko to jest krótka broń, jak wytrenujesz ludzi żeby hejtowali tak zarabiających partyjniakow to jak potem będziesz tłumaczył że twoi zarabiają tyle samo albo więcej?


@stan-tookie-1: tak by bylo jakby "elektorat" pelo umial myslec. Jak tusk zbijal kase w brukseli, ktora tez przeciez podchodzi z naszych podatkow, to przeciez "elektorat" twierdzi uczciwie zarobil i sie nalezalo xD
Na tym polega jego geniusz - zrobil sobie wyznawcow lepszych niz rydzyk i
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: zrozum jedno, ja nie bronię Koalicji. To nie są moi koledzy, tylko partia (a raczej jej część) na którą głosowałem. I nie wierzę im w ciemno, bo nie ufam nikomu. Jeśli będą odpieradalać jakieś chore akcje z pewnością o tym napisze.

Dla mnie są zwyczajnie "mniejszym złem" niż PiS, który swoją największą hańbę miał w podziale społeczeństwa na tych lepszych, elitę i gorszy sort.

Lisa mam gdzieś, nie uważam go za rzetelnego dziennikarza. Jeśli miałbym wymienić dziennikarzy, których lubię byłaby to Opolska, Długosz i Orłoś, to wszystko. Ale też im nie ufam, bo mają swoich
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Koalicja rządzi całe 14 dni, a Ty już ich rozliczasz i sam ten fakt mówi dosadnie o Twoim podejściu.
Nie, nie zaczęli od podwyżki - te podwyżki były wprowadzone do budżetu przez PiS, a oni je utrzymali (choć mogli usunąć co byłoby ruchem stricte populistycznym) by wzmocnić budżet, który rozkradł PiS.

Dzielenie społeczeństwa? Spadliśmy z 16 miejsca na które, 56 czy coś? W rankingu wolności mediów, więc proszę nie pieprz mi o dzieleniu społeczeństwa, bo to co robiło TVP było gorsze niż propaganda Goebbelsa.

"Młodzi i wykształceni z dużych miast" są wciąż lepszym tekstem niż "gorszy sort" i
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: To skalkuluj ile #!$%@? kasy ze SKOKÓW, oraz na wszystkie dotacje dla pseudo-fundacji stworzonych na swoich kolegów czy rodziny, albo innych posłów oraz ile płacili funkcjonariuszom TVP.

A od wyniku odejmij koszt kamienic, wtedy będziesz miał odpowiedź dlaczego jestem za Koalicją.
Każda władza deprawuje, dlatego nie ufam Koalicji. Uważam ich za mniejsze zło.
PiS nie rządziło, ono panowało, uświadom to sobie w końcu."

PS. Nie jestem dziennikarzem, tylko
  • Odpowiedz
@Arthasss: i dobrze że tyle zarabiali, nawet jakby zarabiali 10 milionów miesięcznie to i tak każdy grosz jest tego warty żeby otrzymali go sprawiedliwi i dobrzy ludzie, a nie jakieś faszysty prywaciwrze co tylko plują na polskę i innych ludzi zdelegalizować działalność gospodarczą, zostawić ją rylko dla pisowców
  • Odpowiedz