Wpis z mikrobloga

I właśnie to jest sposób na Pis. Walić codziennie kto ile zarabiał. Ja #!$%@?ę. Adamczyk 187 000 miesięcznie, mając jednocześnie i etat i umowa b2b, po to by kręcić lody na podatku dochodowym i omijać regulacje wewnętrzne spółek państwowych. To się w pale nie mieści. Skoro on tyle zarabiał to ile Kurski zarabiał ?

Skoro takie cyrki się #!$%@?ły to co ciekawego dzieje się w Orlenie, PGE itp, gdzie wiadomo że wały są kręcone. Ale Pis wskoczył na inny lvl.

Co jak co, ale Pis pogrążyć w oczach ich elektoratu może tylko ujawnianie takich rzeczy. Że się #!$%@? dorobił.

#tvpis #bekazpisu #polityka
  • 44
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego tak mi przykro. A tak serio, nie odnosiłeś się do moich argumentów (tylko skok) to dlaczego oczekujesz, bym odnosił się do Twoich? Mi się po prostu nie chcę dyskutować z osobą, która wybiera argumenty wybiórczo, a resztę ignoruje. Wiesz swoje i nic co napisze tego nie zmieni, także powodzonka.

A z tą mafia reprywatyzacyjną, szczekaczu mały, to zaorałeś się sam. Zatrzymali proceder ale nikogo nie zamknęli. Wiesz dlaczego? Bo co
  • Odpowiedz