Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem załamana. Podczas kłótni wykrzyczałam mu że ma małego. Zależy mi na nim, ale wczoraj ostro się pokłóciliśmy a ja tak mam, że jak się wkurzę to wszystko wygarniam i powiedziałam że ma małego i nigdy mi dobrze nie było i nawet go nie czuje. Załamał się, nie gadamy ze sobą, unika mnie. Jak to odkręcić??

Będzie już trzeci tydzień jak się do mnie nie odzywa. Byliśmy ze sobą niemal rok i mam ot tak przekreślić ten związek???

Niestety to że ma małego jest prawdą i przez to na pewno go zabolały moje słowa. Długość jego penisa we wzwodzie na pewno nie przekracza 10cm, ale mi taka długość odpowiada. Jest moim pierwszym i nadal mam nadzieje, że moim ostatnim.

Przepłakałam całą noc, nie mogę sobie tego wybaczyć ;( on się do mnie nie odzywa i nie odbiera telefonu. Żałuję tych słów ale boje się że ich już nie odkręcę. Jak mam mu teraz udowodnić że wcale nie przeszkadza mi jego rozmiar (bo tak serio jest)?? Jak on by mi wykrzyczał że mam małe cycki to bym się tak nie przejeła.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #relacje #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 79
@trafilem_w_wolny_login: No ta ale większość wad usuniesz medycyną estetyczną w najgorszym przypadku dzieci będą brzydkie a z małym penisem co zrobisz? Jak kobicie nie pasuje to i tak czy srak prędzej czy później by się rozstali. XD
No ta ale większość wad usuniesz medycyną estetyczną w najgorszym przypadku dzieci będą brzydkie a z małym penisem co zrobisz? Jak kobicie nie pasuje to i tak czy srak prędzej czy później by się rozstali. XD


@SarahC: a niekoniecznie. Są jakieś przedłużki na penisa, od biedy to nawet strapony. Nie miałam okazji próbować, więc nie wiem jak to w praktyce działa, ale skoro są i się sprzedają w sex shopach, to
@mirko_anonim: jeśli to nie bajt to szkoda mi chłopa xD pewnie dostanie deprechy. A ty kup sobie końskie dildo i ruchaj się tak żeby weszło jednym otworem a wyszło drugim, szalej, nie żałuj, w końcu jego jest za mały! (ʘʘ)'
No ta ale większość wad usuniesz medycyną estetyczną w najgorszym przypadku dzieci będą brzydkie a z małym penisem co zrobisz?


@SarahC: Tak, zrób se ciaśniejszą. Nie mówimy wam tego, bo nie chcemy stracić opcji na ruchanie, ale są ciasne i rozklepane. Przy czym ciasne, to te młode. Myślicie, że dlaczego anal i oral są przez nas tak lubiane? Gdybyście domyślną dziurę miały odpowiednio ciasną, to nikt by o analu nawet nie
@mirko_anonim jeśli to nie bajt to powinnas się wstydzić. To jest tak chu z Twojej strony, że szkoda chłopa. Najbardziej na świecie nienawidzę ludzi, którzy nabijają się z różnych rozmiarów benizów. I tak jeszcze dodam, jako osoba mocno doświadczona w sprawach łóżkowych powiem ci, że nawet małe rozmiary potrafią czynić cuda, lepiej niż większe. Tylko partner musi czuć się swobodnie... No ale cóż .
@not_me: i co, zaproponowałabyś swojemu facetowi "przedłużkę"? W jakie słowa byś to ubrała, żeby nie wyglądało w wątpienie w jego atrybut męskości? Słyszysz siebie? "Mógłbyś mieć dłuższego, ale i tak cię kocham" czy jak by wyglądała taka rozmowa? :D
Facet powinien być wyrozumiały, bo ciało ludzkie ma różne kształty, no rzadko który wymaga tak naprawdę ingerencji chirurga, to kobiety między sobą rywalizują w ten sposób. Zryte berety socialami. I nagle wyskakujesz
@Jagoo: Nie no, wyluzuj XD ja to czytałem na wykopie już. Pewnie taka sytuacja się wydarzyła w prawdziwym życiu i to nie raz, ale nie teraz. To pasta.

I tak jeszcze dodam, jako osoba mocno doświadczona w sprawach łóżkowych powiem ci, że nawet małe rozmiary potrafią czynić cuda,

to mi daj rady, bo ja mam malego, jak to nadrobic??