Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem załamana. Podczas kłótni wykrzyczałam mu że ma małego. Zależy mi na nim, ale wczoraj ostro się pokłóciliśmy a ja tak mam, że jak się wkurzę to wszystko wygarniam i powiedziałam że ma małego i nigdy mi dobrze nie było i nawet go nie czuje. Załamał się, nie gadamy ze sobą, unika mnie. Jak to odkręcić??

Będzie już trzeci tydzień jak się do mnie nie odzywa. Byliśmy ze sobą niemal rok i mam ot tak przekreślić ten związek???

Niestety to że ma małego jest prawdą i przez to na pewno go zabolały moje słowa. Długość jego penisa we wzwodzie na pewno nie przekracza 10cm, ale mi taka długość odpowiada. Jest moim pierwszym i nadal mam nadzieje, że moim ostatnim.

Przepłakałam całą noc, nie mogę sobie tego wybaczyć ;( on się do mnie nie odzywa i nie odbiera telefonu. Żałuję tych słów ale boje się że ich już nie odkręcę. Jak mam mu teraz udowodnić że wcale nie przeszkadza mi jego rozmiar (bo tak serio jest)?? Jak on by mi wykrzyczał że mam małe cycki to bym się tak nie przejeła.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #logikaniebieskichpaskow #relacje #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 79
@mirko_anonim Masz nauczkę, nie uprawia się seksu przed ślubem. Tak wgl to faceci też są dobrzy w ocenianiu kobiet i obniżaniu ich samooceny, więc się nie przejmuj, człowiek w złości różne rzeczy mówi, a później i tak nie ma to znaczenia. Też kiedyś prawiłam chamskie uwagi w odwecie za analogiczne zachowanie drugiej strony. Żałuję, ale cóż poradzić, widocznie jestem toksyczna i nie nadaje się do związków.
@mirko_anonim: Kurde jakieś januszaki z małymi pendrakami obracają maniury, zakładają rodziny, mimo małej stulejki z zakiszonym serkiem pod napletem, a tylu przegrywów z maczugami ponad 18cm nigdy #!$%@? na żywo nie widzieli. Przegryw jak widać jest w głowie, a nie w wielkości pendraka, swoją drogą ciekawe skąd opka wie że on jest mały, skąd ma skalę porównawczą?

Ech kiedyś to było, kobiety były dziewicami, nie miały innego niż swój mąż to
@mirko_anonim: serio jakis typ sie przejal co mowi jakas rozowa?
To ostatnie czym bym sie przejal a nawet nie ostatnie, bo ja sie zadnymi slowami nie przejmuje.
Widac ze facet ma slaba psyche, odezwij sie do mnie to ci pokaze co znaczy bol w srodku i rozowe od klapsow dvpsko.