Wpis z mikrobloga

Doprowadzenie do prokuratury zabójcy, który pod wpływem ecstasy i alpa-PHP, rozjechał rodzinę na chodniku. I tak się powinno zawsze traktować śmieci, tj. gorzej niż zwierzęta i zero szacunku, którzy pod wpływem narkotyków/alkoholu zabijają ludzi na drogach. Szkoda tylko, że prawo nie pozwala u nas na publikację wizerunku jak np. w UK, bo jego morda, dane osobowe i miejsce zamieszkania już dawno bylyby na wszystkich portalach i w gazetach.


#miedzyzdroje #wypadek #wypadki #polskiedrogi
ArnoldZboczek - Doprowadzenie do prokuratury zabójcy, który pod wpływem ecstasy i alp...

źródło: IMG_20231225_172111

Pobierz
  • 110
@kaczan34 jak jedziesz na czynności z aresztu to zawsze w takich "kowbojkach"- tak się to nazywa w grypserze. Oczywiście przed wyjazdem musisz rozebrać się do naga i przykucnąć żeby cię obejrzeli czy niczego nie wynosisz. Ja jak miałem sprawę w czasie covida to oprócz majtek miałem takie tetrowe zielone ubranko jak do operacji
skoro mu nawet ubrania do aresztu nie podrzucili.


@ArnoldZboczek: z tego co słyszałem (chyba na TVN), to koleś chciał mieć "kaganiec", a szedł nago, bo nie chciał się ubrać, a ciuchy miał w worku/siatce, którą policjanci wzięli do samochodu
Szkoda tylko, że prawo nie pozwala u nas na publikację wizerunku jak np. w UK,


@ArnoldZboczek: Zrozum dziecko drogie ze Polska to nie UK i masz co chwile fałszywe zarzuty, absurdalne wyroki. W dodatku używanie oskarżeń jako podstaw do samosądów i pomówień.

A nawet nie mówie o chłopstwie z policji które potrafi złapać byle kogo byle mieć kogoś do wskazania, durnie potrafią pozorować uszkodzenie np radiowozu mimo że go sami rozwalili