Wpis z mikrobloga

@benekxd: no to idąc twoją dedukcją prostaczka to fakt, że się odpaliłeś z tłumaczeniami typu "reeeeeee, ja się taki urodziłem, głupia p0lko" oznacza, że piwnica i ręka to twoje jedyne rozrywki

@Majkel2008: troszczysz się tak o zdrowie wykopowych ćpunów, alkusów, palaczy, fanów energoli i innych kebsów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@benekxd: kolejna interesująca sprawa - ja się nie tłumaczę, czy mnie te problemy dotyczą, czy nie, bo mam w piździe jakieś przysrywki randoma z internetu który mnie na oczy nie widział. ty zaś musiałeś podkreślić, że ciebie te problemy nie dotyczą... czy aby na pewno? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jesteśmy grubi, bo nas stać


@PanTomaszJZW: nie żebym miał coś do was, ale no taki argument jest z dupy xd, to już inne czasy że ludzi na jedzenie nie stać, a bardziej w warunkach 1 świata jest problem że ludzi nie stać na to aby nie być otyłymi xd. Bo zdrowa żywność jest droższa, już nie mówiąc o tym że zdrowy tryb życia więcej wymaga od człowieka niż taki który powoduje
@Zablokowane_konto: mamy w Polsce powszechny problem otyłości, działają w czynie społecznym
tak przy tych świętach to świństwo
ale nadal społecznie pożyteczne

dziecko z wyższą insuliną spoczynkową nie ma łatwiej w życiu tylko gorzej, a to już na dokładkę do domowej kultury, którą dziedziczy z genami i hormonami
Wy chyba grubych ludzi nie widzieliście. Nie każdy musi mieć BMI poniżej 20 i być wychudzonym niedożywionym pajacem.


Normalni ludzie którym daleko do otyłości żeby ich do swiniakow porównywać. Obrażacie ludzi przy świętach zamiast skupić się na zajebistej bluzie typa.


Przynajmniej wyglądają na zadowolonych a Wam żal dupę ściska


@Zablokowane_konto: nie no, akurat są w #!$%@? grubi, ale jak im to odpowiada to #!$%@? komukolwiek do tego XD
@Zablokowane_konto

Wy chyba grubych ludzi nie widzieliście. Nie każdy musi mieć BMI poniżej 20 i być wychudzonym niedożywionym pajacem.


Normalni ludzie którym daleko do otyłości żeby ich do swiniakow porównywać. Obrażacie ludzi przy świętach zamiast skupić się na zajebistej bluzie typa.


Przynajmniej wyglądają na zadowolonych a Wam żal dupę ściska


Nie jestem za tym, żeby wytykać komuś mankamenty urody, bowiem sam jestem brzydki, i to zwyczajnie niegrzeczne.
I zgadzam się, że nie