Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam pytanie czy na pierwszym cyklu da się rozplanować dawki tak żeby kuć dupę tylko raz w miesiącu? ile mi zostanie mięśni po zejściu z cyklu trzymając odpowiednią dietę i treningi?
#sterydy #testosteron #mikrokoksy #silownia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
  • 18
@mirko_anonim: Strzykawka 100 ml i mieszasz wszystkie środki, które sobie zaplanowałeś w dawkach przeliczonych na miesiąc. Nie znam się, ale kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Kto by się przejmował jakimś czasem półtrwania itp (czy jak to się w tego typu środkach dokladnie określa) <to nie jest porada medyczna>
  • Odpowiedz
@mirko_anonim polecam mireczka @pp93, dobrze prawi. Ja bym jeszcze dodał, że lepsza wchłanialność jest jak jebniesz to w żyłę a nie domiesniowo.

Nie da się tak zrobić.
Regularne kłucie dupska to niedogodność z którą musisz się pogodzić. Możesz wejść na dłuższy estr w stylu enan, zamiast propa to wtedy możesz ograniczyć kłucie do dwóch strzałów na tydzień.

Z bomby i tak nie zejdziesz więc nie zajmuj się tym ile Ci zostanie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: teoretycznie się da, ale w praktyce #!$%@? to da, bo efektów bomby żadnych nie będzie. Co najwyżej jako takie utrzymanie wcześniej wypracowanej formy przed jakaś operacją, która uniemożliwia ciężki trening.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim odpuść sobie doping jeżeli kłucie dupska to jakaś przeszkodą.
Podstawa prawie każdego cyklu jest testosteron i bez niego daleko nie ujedziesz w tej zabawie, a żeby go.brac to kłucie jest potrzebne.

Deka bez teścia to machajacypapaj.jpg

Sarmy to produkt zupełnie bezsensowny.

Nie chcesz sie kłuć to nie bierz się za doping.
  • Odpowiedz