Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

283

Tańsze paliwo przed świętami i majówką. Orlen startuje z promocją. Bedzie 5.19?

Tańsze paliwo przed świętami i majówką. Orlen startuje z promocją. Bedzie 5.19?

Użytkownicy aplikacji Orlen Vitay otrzymają 15 zł rabatu na pierwsze tankowanie paliw Verva i Efecta. Dodatkowo, każdy klient otrzyma przy kasie kupon o wartości 10 zł, podobnie przy kolejnych zakupach spełniających warunek promocyjny. Akcja trwa do 16 maja.

mleko3-2procent
mleko3-2procent
z
biznesalert.pl
dodany: 18.04.2025, 11:26:47
  • #
    orlen
  • #
    polska
  • #
    paliwo
  • #
    gospodarka
  • #
    promocja
  • #
    cebuladeals
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

A po wyborach pewnie "może być i po 7 zł"...
dodany
z archive.ph
  • 25
Przewidziałem taki scenariusz
Cygan_Wojtus
z wykop.pl
  • 19

Komentarze (139)

najlepsze

od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
od-bana-do-bana
18.04.2025, 19:30:12 via Wykop
  • 409
Akcja trwa do 16 maja.
od-bana-do-bana - >Akcja trwa do 16 maja.

źródło: przypadek- 76f87f685687

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RabinTakRabinNie
RabinTakRabinNie
RabinTakRabinNie
19.04.2025, 10:40:26 via Wykop
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RabinTakRabinNie
RabinTakRabinNie
RabinTakRabinNie
19.04.2025, 22:09:02 via Wykop
  • 1
@krytyk__wartosciujacy: nieefektywne dla klienta... korpo robaku
  • Odpowiedz
humm
humm
humm
18.04.2025, 19:47:39 via Android
  • 260
Kutwa musi być P R O M O C J A. Bo na codzień nie być normalnej ceny. Jak w dyskoncie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dbcoop
dbcoop
dbcoop
19.04.2025, 06:45:40 via Wykop
  • 26
@humm: W sklepach to samo. Polaczki to kochają a mnie to tylko irytuje.
  • Odpowiedz
fonderal
fonderal
fonderal
19.04.2025, 08:50:33 via Wykop
  • 1
@humm: w kwestii formalnej: zasadniczo promocja nie oznacza niższych cen z definicji, obniżka może być jednym z elementów promocji, ale wcale nie musi.
Bywa, że w połączeniu z np. kampanią w mediach sprzedawca podnosi cenę, a jego produkt i tak sprzedaje się lepiej. Albowiem promocja jest całym zespołem działań mających zwiększyć sprzedaż produktu.
  • Odpowiedz
Ed__
Ed__
Ed__
18.04.2025, 19:14:38 via Android
  • 200
Promocja trwa do wyczer... a nie nie. Do końca wyborów.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

An-Dagda
An-Dagda
19.04.2025, 06:01:23 via Wykop
  • -2
@Ed__: raczej do poczatku

  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
19.04.2025, 06:02:50 via Wykop
  • 1
@Ed__: bez przesady, ledwo jeden kupon na jedno tankowanie, czyli dla mnie koniec promocji a do wyborów jeszcze trochę
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
kukuruku1992
kukuruku1992
kukuruku1992
18.04.2025, 20:34:09 via Wykop
  • 157

Komentarz usunięty przez moderatora

zlotychlopak
zlotychlopak
19.04.2025, 05:28:58 via Wykop
  • 27
@kukuruku1992: Tylko tym razem nie będzie darcia ryja ze strony Tuskobotów.
  • Odpowiedz
vegemotto
vegemotto
19.04.2025, 15:47:30 via Wykop
  • -1
@kukuruku1992: ale wiesz pajacu, ze druga tura jest w czerwcu? ale juz do incelskiego wycia sie nie klei
  • Odpowiedz
KonserwatywnyMocny
KonserwatywnyMocny
19.04.2025, 03:45:41 via Wykop
  • 79
Po wyborach ceny prądu, śmieci, paliwa i wszystkiego innego w górę ale wiadomo demokracja wspaniała sprawa i iluzja wyboru dla gojów xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

let_it_be
let_it_be
19.04.2025, 06:10:00 via Wykop
  • 1
@KonserwatywnyMocny: jak to drożej, ale ja segreguję śmieci, a dolar i ropa tanie, to byłoby niegrzeczne z ich strony ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Arnie123
Arnie123
Arnie123
19.04.2025, 04:24:48 via Wykop
  • 52
I ktoś śmie twierdzić że oni się różnią od siebie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kajak98
kajak98
19.04.2025, 06:45:23 via Wypiek
  • 1
@Arnie123 nie, ale pomimo braku sympatii do obu, muszę stwierdzić że pis w tym wszystkim co odwalał był ordynarnie obrzydliwy i bezczelny. Bezbecy z peło również, ale te wały trochę mniej są bezczelne, choćby z tvpeło, to już nie taka sama szczujnia co tvpis. Też realizują ten sam plan co tamci, ale nie razi to tak mocno w oczy.

Niemniej, jedni jak i drudzy nie kopią do wspólnej bramki z narodem.
  • Odpowiedz
Arnie123
Arnie123
Arnie123
19.04.2025, 08:05:02 via Wykop
  • 1
@kajak98: Nie ma co się kłócić którzy więcej kradli,kto robił gorszą propagandę a kto nie.Najgorszy jest fakt że łączy ich jedno.Partyjny interes stawiają ponad dobro kraju.
  • Odpowiedz
PepikPL
PepikPL
PepikPL
18.04.2025, 22:21:42 via Wykop
  • 39
Akcja trwa do 16 maja.
PepikPL - >Akcja trwa do 16 maja.

źródło: obraz_2025-04-19_002140654

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BaZyL4
BaZyL4
19.04.2025, 05:26:57 via Android
  • 36
Oni są zupełnie inni niż poprzednicy. To jest nowa jakość i praworządność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kolejnej kwestii dogonili PiS. Coś jeszcze zostało?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kot-kod
kot-kod
19.04.2025, 06:11:10 via Wykop
  • -2
@BaZyL4: Nie, ale w wielu kwestiach są jeszcze gorsi. Taka TVP za Kurskiego to był Wersal przy obecnym poziomie żenady i propagandy xD
  • Odpowiedz
luxkms78
luxkms78
18.04.2025, 19:40:33 via Wykop
  • 36
Instrybutory się znów masowo nie popsują?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mete
Mete
19.04.2025, 05:28:22 via Wykop
  • -7
@luxkms78: inkubatory
  • Odpowiedz
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
18.04.2025, 16:03:39 via Wykop
  • 34
po 5,19 to będzie najwyżej pierwszy litr, przy laniu minimum 80 :)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mete
Mete
19.04.2025, 05:28:49 via Wykop
  • 0
@HeniekZPodLasu: i zakupach na orlenie za 299
  • Odpowiedz
RabinTakRabinNie
RabinTakRabinNie
RabinTakRabinNie
19.04.2025, 10:42:23 via Wykop
  • 1
@HeniekZPodLasu: ostatnio widziałem verve za 5.45 z kuponem w apce i plułem sobie w brode bo kupiłem wcześniej godzine za 6.00 :(
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
Opinia dla Sebastiana M. Biegły podkreślił alkohol u kierowcy Kia.
3864
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3131
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3078
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2439
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
Będzie nowe śledztwo ws. Sebastiana M. Ministerstwo potwierdza
2266
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #obajtek
  • #gielda
  • #polska
  • #meczennicypkn
  • #paliwo
  • #gospodarka
  • #pis
  • #afera
  • #pieniadze
  • #lotos
  • #prawo
  • #heheszki
  • #gpw
  • #energetyka
  • #motoryzacja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking