Wpis z mikrobloga

Pierwsze ofiary feminizmu czyli 38 letnia kobieta zdecydowała, że nie będzie mieć dzieci i męża a kiedy jej się odmienia jest już za późno. Ale to nie jej wina tylko feminizm ją oszukał! Biedna nie wiedziała co robi, przecież feministki obiecywały, że będzie pięknie.

#feminizm #logikarozowychpaskow #oszukujo #pieklokobiet
WielkiNos - Pierwsze ofiary feminizmu czyli 38 letnia kobieta zdecydowała, że nie będ...

źródło: temp_file6859363411354388918

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
jak urodziła jedno dziecko to rok krócej "musi" pracować.


ale z racji urodzenia już miała wolne w postaci macierzyńskiego


@peralta macierzyński to nie wolne tylko zajmowanie się bachorem dzień i noc plus wstawanie w nocy po kilka razy. Ale nie chodzi o bonusy tylko zachętę do płodzenia się lepszą niz 500+. I ja bym dała więcej lat i nie tylko kobietom, ale też ich partnerom. Jak kobieta nie urodzi nigdy dziecka
  • Odpowiedz
@WielkiNos często się z tobą zgadzam, ale nieprawdą jest, że faceci uprzedmiatawiają kobiety. Kobiety same się uprzedmiatawiają. Wystarczy przypomnieć sobie czasy szkolne i studenckie, gdy koleżanki z dupą na wierzchu szły na disco. Jeszcze były zdziwione, że nie traktują ich jak damy ( ͡ ͜ʖ ͡) Albo internet, portale społecznościowe, IG, serwisy sreamingowe gier, na profilowym muszę przecież wyglądać ładnie i sexy. C---i wywalę i you
  • Odpowiedz
@WielkiNos: No tak samo jak facetom wyznającym #mgtow się odmienia po 30 i jest już Dla nich za późno, chociaż kobieta po 30 bez problemu sobie znajdzie partnera i założy rodzinę więc ten artykuł to jakiś spreparowany wysryw
  • Odpowiedz
  • 1
@malkontent oczywiście, że się same uprzedmiotowiają jak choćby pokazując gołe d--y na insta. Ale są takie sytuacje kiedy to faceci to robią. Np. taki głupi przykład z grupy ostatnio. Dziewczyna poszła na kurs prawka. Instruktor ją dotykał pod pretekstem pomocy w zmianie biegów mimo, że tego nie potrzebowała. Potem komplementował np., że ma piękne usta albo włosy i stawał się coraz bardziej odważny. Facet nawet o czymś takim nie pomyśli idąc
  • Odpowiedz
@WielkiNos
No końskie zaloty. Nie usprawiedliwiam gościa bo cham ewidentny, ale też z kobietami nic nie wiadomo ( ͡ ͜ʖ ͡) . Każda lubi co innego, jedna polubi chamski podryw, drugiej trzeba czytać poezję, a trzeciej wymienić gniazdko w mieszkaniu. A z facetem jest zayebiście prosta sprawa. Łapiesz za kolanko i już jest twój ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ja sam nie
  • Odpowiedz
@Sprus ja tez zawsze uciekałam od kucharzy bo sama na studiach pracowałam w gastro i ciężko z kimś takim byc w związku czy zakładać rodzinę. Najwięcej roboty w weekendy, sylwestra, walentynki i ogólnie wtedy kiedy wiekszosc ludzi ma wolne.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Bo uswiadamiaja ze czeka ich samotnosc do konca zycia. Po 30tce znajomosci ubywa, stajemy sie mniej atrakcyjni, szczegolnie kobiety (zadbany facet po 30tce czesto ma swoje 5 minut). Koniec swiecenia d--a, koniec strojenia sie bo nie maja dla kogo. Ich zycie bedzie sie skupiac jedynie na bezsensowna pogonia za przyjemnoscia z przypadkowymi facetami, za kariera ktora radosci nie bedzie im dawac.
  • Odpowiedz
@WielkiNos hehe mam taką koleżankę, całe życie ostry feminizm, zwiedzanie świata, przygodne związki, gardzenie rodzinami z dziećmi. Przyszła czterdziestka i zonk. Chlip chlip ale wy wszyscy jesteście szczęśliwi, macie rodziny, pełne chaty, gości na wigilię a ja taka samotna
  • Odpowiedz
@lexico: nie, to dlatego, że nie jesteś w stanie wykrzesać z siebie nic ponad argumentację pijanego wujka na weselu/ chama spod sklepu. Nie miałam zresztą wątpliwości na jakim poziomie jesteś, tym gorzej dla wielkiegonosa, bo przymila się właśnie do takich baaaardzo prostych istot :>
  • Odpowiedz
@Seaurchinseviche: masz 40+.
Po prostu nie warto ¯\(ツ)/¯
Nie jesteś hot 20-tką, gdzie jeszcze coś można zrobić.
Twoje ciuchy mają zapach kulek na mole, c---i są poniżej pępka, a brzuch wywaliło.
Dla facetów jesteś już
  • Odpowiedz