Wpis z mikrobloga

Pierwsze ofiary feminizmu czyli 38 letnia kobieta zdecydowała, że nie będzie mieć dzieci i męża a kiedy jej się odmienia jest już za późno. Ale to nie jej wina tylko feminizm ją oszukał! Biedna nie wiedziała co robi, przecież feministki obiecywały, że będzie pięknie.

#feminizm #logikarozowychpaskow #oszukujo #pieklokobiet
WielkiNos - Pierwsze ofiary feminizmu czyli 38 letnia kobieta zdecydowała, że nie będ...

źródło: temp_file6859363411354388918

Pobierz
  • 119
Kobieta z dzieckiem, też nie spróbuje przeżycia młodości w inny sposób, taki bez gówniaczka i męża. Każda ze stron, ze swojego pieca jadła chleb, a nie tylko jedna. Każda może żałować swojego wyboru po czasie.


@bigos555: ale przy odpowiedniej dyscyplinie i determinacji może wrócić na studia i do kariery zawodowej. Płodności po menopauzie nie przywrócisz. Dwie nieporównywalne sytuacje
Pierwsze ofiary feminizmu


Oj, nie pierwsze. Tych jest znacznie więcej. Są badania na temat zadowolenia z życia (happiness) i te na przestrzeni ostatniego pół wieku ogółem się pogorszyło.
Wszyscy, kobiety i mężczyźni czują się obecnie mniej szczęśliwi niż kiedyś. Ale kiedyś to mężczyźni czuli się bardziej nieszczęśliwy, dziś natomiast kobiety.

Feminizm paradoksalnie odebrał kobietom możliwość wyboru. Wybory zostania w domu z rodziną. Odkąd mamy podwójną zdolność kredytową na gospodarstwo domowe, ceny nieruchomości
Pamiętam jak kilka lat temu randkowalem z dziewczyną która była położną a ja jestem stolarzem xD i jej się wydawało że jest jakąś elitą społeczną bo skończyła kierunek medyczny xD

A ja jestem robolem xD (nie ważne że inżynierem technologii drewna)

A jak mówię czym się zajmuje że jestem stolarzem to większość dziewczyn ucieka xD

Mam kumpla który jest współwłaścicielem restauracji i pracuje w niej jako kucharz to zawsze jak mówi że
@WielkiNos: ja nie jestem feministką, jestem po 30., dzieci niestety nie będę mieć własnych, faceta również. Nie dlatego, że nie chciałam, ale po prostu brać sobie byle kogoś, żeby był i matkować, wszystko robić wokół leniwca, to nie dla mnie. Natomiast znaleźć chłopa bez gowniaka, to jest #!$%@? dramat na serio, albo takiego co nie będzie #!$%@?ł za plecami innych. Tak jak wyśmiewają sie tutaj z samotnych matek, które szukają kolejnego
@WielkiNos: ona nie płacze dlatego że nie może zajść w ciąże, bo kobieta może rodzić dzieci w tym wieku jeszcze, tylko dlatego że ma 38-lat i nie może znaleźć żadnego sensownego faceta bo oni uważają taką kobietę za odpad albo ma do wyboru zakolaków, idiotów wszelkiej maści. chcę założyć rodzinę ale ma do wyboru brzydali nirezadbancych
tylko dlatego że ma 38-lat i nie może znaleźć żadnego sensownego faceta bo oni uważają taką kobietę za odpad albo ma do wyboru zakolaków, idiotów wszelkiej maści. chcę założyć rodzinę ale ma do wyboru brzydali nirezadbancych


@black_coffe: to trzeba bylo... hmmmmm... pomyślmy... A TAK - POSZUKAC TAKIEGO FACETA GDY MIALA 20 LAT A NIE GDY MA 38, moze to by pomoglo ( ͡º ͜ʖ͡º)