Wpis z mikrobloga

Pierwsze ofiary feminizmu czyli 38 letnia kobieta zdecydowała, że nie będzie mieć dzieci i męża a kiedy jej się odmienia jest już za późno. Ale to nie jej wina tylko feminizm ją oszukał! Biedna nie wiedziała co robi, przecież feministki obiecywały, że będzie pięknie.

#feminizm #logikarozowychpaskow #oszukujo #pieklokobiet
WielkiNos - Pierwsze ofiary feminizmu czyli 38 letnia kobieta zdecydowała, że nie będ...

źródło: temp_file6859363411354388918

Pobierz
  • 119
@lexico: a jednak się postarałeś :) te kulki na mole nawet dość zabawne jak na wypok :> reszta niestety dość wyświechtana, ale i tak przekroczyłeś moje oczekiwania. Naturalnie ma to zerową wartość merytoryczną i faktograficzne, ale przejrzawszy twe wpisy można wywnioskować, że twoja rola to echo chamber przegrywow plus dość agresywne nakręcanie się na własne urojenia. Mojego wieku nie musiałeś przekręcać, bo wg przegrywow już 30 plus to ściana hehe, ale
@Seaurchinseviche: a co miałem się wysilać dla starej samotnej feministki?
Merytorycznie to i tak połowy rzeczy nie zrozumiesz, bo po prostu nie masz takich zdolności poznawczych.

Ty ścianę dawno przekroczyłaś i musiało boleć.
Umrzesz w samotności.
Kotki, czy pieski?
zależy. Ja się trochę naciełam na randkowaniu z robolami bo mieli tendencje do mentalności biedaka liczeniu pieniędzy wypominania godzin pracy. A taki niebieski z korpo już mi nic nie wypominał i mogłam z nim gadać o nartach bez nerwicy że ten się zaraz zesra że hurr on to ciężko pracuje durr a nie jakieś narty z dupy ( ͡ ͜ʖ ͡) poza tym robole nic nie wiedzą
To już lepiej jak wielki człowiek sukcesu Mariusz zrobi sobie zdjęcie w białej koszuli z Vistuli na tle Warsaw Spire, gdzie tyra za 5k netto, bo wygląda na ogarniętego na zdjęciu.


@BlackpillRAW: taa ty sie smiej, ale wiesz ile tego typu sesji codziennie odbywa sie przed Warsaw Spire? ( ͡° ͜ʖ ͡°)