Wpis z mikrobloga

Pierwsze ofiary feminizmu czyli 38 letnia kobieta zdecydowała, że nie będzie mieć dzieci i męża a kiedy jej się odmienia jest już za późno. Ale to nie jej wina tylko feminizm ją oszukał! Biedna nie wiedziała co robi, przecież feministki obiecywały, że będzie pięknie.

#feminizm #logikarozowychpaskow #oszukujo #pieklokobiet
WielkiNos - Pierwsze ofiary feminizmu czyli 38 letnia kobieta zdecydowała, że nie będ...

źródło: temp_file6859363411354388918

Pobierz
  • 119
@AlienFromWenus:

idiotka, dzieci albo się chce albo nie i ta potrzeba pochodzi z wewnątrz, a nie laska zrezygnowała z dzieci bo ktoś inny powiedział że to będzie fajne xD jeśli żałuje, to znaczy że podświadomie chciała mieć w przyszłości dzieci, więc oszukała się co najwyżej sama.


Jak rozumiem ty już z psychologiem dokopałaś się na same dno siebie i dzieci tam nie było?
@NicolasLatifi: ale przy odpowiedniej dyscyplinie i determinacji może zajść w ciąże albo adoptować dziecko, założyć rodzinny dom pomocy. Młodości po menopauzie nie przywrócisz. Dwie nieporównywalne sytuacje
@Sprus: W podrywie na kasę chodzi tylko o to, żeby się pokazać. Maszyny za milion, obligacje Skarbu Państwa, akcje giełdowe, kryptowaluty itd. tego nie widać. Widać natomiast czym jeździsz, gdzie mieszkasz, w jakich ciuchach chodzisz, gdzie jeździsz na wakacje (zdjęcia na social-media).

Liczy się tylko gra pozorów i to jak się WIZUALNIE prezentujesz na tle społeczeństwa.

Kobiety w dupie mają Twoje tokarki i krajzegi bo to obciach w ogóle się przyznawać
@BlackpillRAW

I teraz wiesz xD mam tą swoją różową, jest spoko, mieszkamy sobie na spokojnie bez stresu, o brak pracy czy pieniędzy się nie martwię.

Chce jechać na wycieczkę? Spoko biorę tydzień czy dwa tygodnie urlopu i jedziemy. Chce poszaleć na zakupach? Też spoko, najwyżej w następnym miesiącu więcej będę pracował żeby wyrównać bo jednak wolę jak mi stan konta rośnie z czasem a nie maleje.

I tak sobie życie płynie spokojnie,
@WielkiNos: coś za coś. Nie każdy prawnik jest taki sam, są tacy, którzy jednocześnie ogarniają świetnie rzeczy w domu. Ja jestem jednak dokładnie przykładem z Twojego posta. Nie zrobię praktycznie nic, poza podstawowymi rzeczami jak wyrzucenie śmieci, zakupy, czy umycie naczyń. Za wszystko inne jednak zapłacę. Około 60k netto miesięcznie po wszystkich podatkach, żona też czasami narzeka czemu nie mogę sam zająć się pewnymi sprawami. W takich momentach przypominam, że nie
jak urodziła jedno dziecko to rok krócej "musi" pracować. Jak dwa to dwa lata.


@tiramisu02: ale z racji urodzenia już miała wolne w postaci macierzyńskiego a nawet wychowawczego, z jakiej racji kolejne bonusy?
@peralta: podchodzę do tego pod względem czasowego wykluczenia z rynku pracy, no i taki trochę bonus za to, że powstała nowa osoba do podtrzymania systemu emerytalnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciąża też obciąża organizm.
@Sprus kobiety zwłaszcza atrakcyjne szukają po prostu facetów, którzy posiadają w sobie wszystkie możliwe sprzeczne ze sobą cechy. Większość jest po prostu głupia. Latami próbowałem je zrozumieć i usprawiedliwiać i to się nie udało. Braku logiki w sposobie myślenia, zachowania i mówienia nie da logicznie usprawiedliwić. Do tego dochodzi uwarunkowana ewolucyjnie próżność, narcyzm, materializm i się okazuje, że Islam w kwestii kobiet ma rację ( ͡ ͜ʖ ͡