Wpis z mikrobloga

@GrimesZbrodniarz Jest jeszcze tak: Wiesz, że masz powtarzalny proces, od 3 lat manualny. Niby 10 minut, ale to zawsze jakieś małpie klikanie co miesiąc i można by się tego pozbyć.

Inwestujesz 4 godziny, czyli 24 razy więcej, no ale w długim terminie to się zwróci i będzie „bardziej inteligentnie”.

2 miesiące później ktoś przychodzi i wymyśla, że może by zrobić kilka zmian w tym procesie. Automatyzacja do kosza, a ty te 4
@GrimesZbrodniarz: @ish_waw @OlgaTokurczak u mnie to wygląda tak że tworzenie automatyzacji to zawsze jakaś odskocznia od rutyny i niesamowita satysfakcja z tego że sie udało co mi osobiście poprawia humor i motywuje do dalszej pracy i nawet jak po jakimś czasie wejdzie kilka zmian których nie uda sie zaadaptować to nic bo przynajmniej przez chwile miałem spokój od małpiego klikania i humor gitówa ( ͟ʖ)
@ish_waw

@GrimesZbrodniarz Jest jeszcze tak: Wiesz, że masz powtarzalny proces, od 3 lat manualny. Niby 10 minut, ale to zawsze jakieś małpie klikanie co miesiąc i można by się tego pozbyć.


Inwestujesz 4 godziny, czyli 24 razy więcej, no ale w długim terminie to się zwróci i będzie „bardziej inteligentnie”.


2 miesiące później ktoś przychodzi i wymyśla, że może by zrobić kilka zmian w tym procesie. Automatyzacja do kosza, a ty te