Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 457
@who_cares2: Nie mierz innych swoją miarą. To że pochodzisz z patusiarskiej rodziny i takie zachowania są u was normą nie znaczy, ze każdy człowiek tak postępuje.
  • Odpowiedz
@BGZZ: ma rację, kwestia czasu aż twoja różowa albo inna różowa z bliskiego otoczenia od#ebie podobna akcje, może najwyżej tego nie nagra, ale teraz byś tarzał ludzi w smole i piórach bo się ruchają xD
  • Odpowiedz
@conamirko: może jego matka, ciocia ani babcia nie #!$%@?, ale już córki, siostrzenice, bratanice, młodsze kuzynki i inna młodzież wychowana na tiktoku, dla której zrzędzenie @BGZZ: na temat tego co jest, a co nie jest patologią będzie warte tyle co dla samego @BGZZ: gadanie jego babci, że nie wolno żyć na kocią łapę i trzeba czekać do ślubu xD
  • Odpowiedz
@Berkel_88 normalizacja takich zachowań globalnie psuje rynek matrymonialny. A potem laski 30+ zastanawiają się czemu nie mogą się ustatkować, a rząd czemu dzieci mało w kraju ;)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 10
@czlowiekbutelka
W którym miejscu ćwierćinteligencie napisałem, że w coś takiego nie wierzę?

@Berkel_88
W taki, że taki przychlast jak ty zawraca mi dupę

@conamirko
Musisz otaczać się ludźmi o bardzo słabym kręgosłupie moralnym. Oświeć mnie bystrzaku gdzie tarzam tych ludzi w smole i piórach bo się ruchają. Ładnie sobie dorabiasz historię.
  • Odpowiedz
@BGZZ:
This
Samo ruchanie w różnych konfiguracjach i fetyszach to nic złego, jeśli uczestnicy są singlami. Ale jeśli ma się rodzinę, to wypada mieć podstawy przyzwoitości i nie być zezwierzęconym, a także nie narażać ich na hiv i wenery. I uważam, że osoby zdolne do takich cyrków można wyczytać. Na pewno mają w realu charakter który nie daje pewności, że są przyzwoitymi ludźmi. Tak samo jak możemy poznać, kto z naszej
  • Odpowiedz