Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Podstarzaly_Mandalorianin:
- Brak chorób psychicznych
- brak fochów(wzglednie)
- brak stukniętych rodziców,

Kiedy kurz narzeczeństwa

- perspektywiczność do macierzyństwa, to ona nie ma nawet perspektyw na żonę skoro nie ma perspektyw do dzieci to o czym mówi katolicyzm to nie nadaje się na żonę jeśli dla niej seks jest traumą
- te same wartości emocjonalne/seksualność bo pół roku nawet nie ma pocałunków w usta? To nawet nie jest związek
- zdolność
Uprawianie seksu nie ma nic wspólnego z dojrzałością.


@Feministka2000: Pełna zgoda. Nigdzie zresztą tego nie napisałem. Napisałem natomiast, że brak intymności w związku jest niedojrzały. Przy czym intymność to temat szerszy niż seks.
Oj chyba głodnemu chleb na myśli:P
@Tryt_on: No dobra, niech będzie. Jest tu silna narracja, że seks = miłość itp., a ludzie zapominają że jest pełno spektrum seksualności i pełno ludzi ma zerowe libido albo rzadko podskakujące. Będąc w związku i będąc solo może być bez zmian.
@xXxPu55ySl4y3RXxX: Ja nic nie mówie tylko podpowiadam, takimi warotściami kierują sie takie osoby, skąd inąd wiem że są wstanie w wieności przeżyć cale życie, lub do rozwodu z winy zdrajcy, natomiast realnym ryzykiem jest małomiasteczkowa puszczalskość szarej myszki.
Jest taka ksiazka Pani Bonvary opisująca psychologie fracuskiej Julki szarej myszki z meżem lekarzem z tagu przegryw. Jeśli to nie taka agentka tylko fantyczka religijna lub inne zaburzenie to mirkowi sie dobrze bedzie
- Brak chorób psychicznych


@navaare: a jak depresja albo inna choroba pojawi się po ślubie (np. schizofrenia będąca wynikiem obciążenia dziedzicznego) to co wtedy? Cyk fuch rozwód? Op napisał że jest normalna.

- te same wartości emocjonalne/seksualność bo pół roku nawet nie ma pocałunków w usta? To nawet nie jest związek


@navaare: jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie - wiele odłamów muzułmańskich, jako jedna z niewielu religii, wciąż
a jak depresja albo inna choroba pojawi się po ślubie (np. schizofrenia będąca wynikiem obciążenia dziedzicznego) to co wtedy? Cyk fuch rozwód? Op napisał że jest normalna.


Mówimy o wyborze partnerki i wychodzenie 4-5 lat przed ślubem i mieszkanie wspólnie Nie wiedziałeś o tym że po to jest to by nie robić sobie i komuś piekła z życia?
BTW nie jest normalna bo mieszka pod butem ojca z rodzicami mając 28 lat