Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: takie klimaty to sie rozwiazuje na terapii, wyuczony za dziecka wstyd do spraw seksualnych magicznie się nie naprawi po ślubie. Jak jest to twoja bratnia dusza i jest na tyle otwarta zeby chociaz pryznac ze to problem to ok. Jezeli nie no to raczej nie rokuje jezeli chcesz sobie pobzikać xD
@mirko_anonim: dokładnie musisz się hajtnąć na portalach randkowych była jedna dziewczyna przez 7 lat? zawsze dziewica której wszystkie związki się rozpadały po pół roku przez brak seksu bo ona chce po ślubie. I wtedy wracała na portale randkowe. Ogólnie dziewczyna była by się gotowa hajtnąć w miesiąc i się bzyknąć. Coś na zasadzie wszystko albo nic.
Pogadaj z nią że chciałbyś znów się hajtnoac kiedyś, co ona o tym myśli, czy
Mimo tego zależy mi na niej i chcę jej dać szansę.


@mirko_anonim: Niestety nie jesteśmy w stanie ci pomóc. Problemem mogą być jej wartości, być może chce mieć tylko jednego mężczyznę do końca życia, ale przy Tobie nie ma jeszcze pewności, że zostaniesz z nią do końca życia. Innym problemem mogą być problemy intymne, których się wstydzi lub obawia - infekcje, budowa ciała, bóle, itp. Niestety kluczem do rozwiązania zagadki jest
@mirko_anonim: Nie doradzę Ci, bo każdy człowiek jest inny. Ja też 14 lat temu poznałem dziewicę z rodziny gdzie chodzi się do kościoła co niedziela i święta. Myśmy przepracowywali ten temat długo ale jakby Ci tu powiedzieć, jej zalety i więź przeważyła i poczekałem. Długo czekałem bo nie śpieszno nam było do ślubu. Ale pieszczoty, zbliżenia występowały tylko w formie pettingu. W taki sposób z czasem poznała swoją cielesność i wszystkie
@Reichsmarschall: szukałem takiego wpisu. Takiej degeneracji i degradacji jaka następuje po utracie wianka na starość nigdzie nie zobaczysz. Przypominało mi to fragment o dziewicach które opiekowały się jednorożcami w sadze o Wiedźminie. Jak już nie chciały się opiekować to nadrabiały stracone lata.

A teraz rozmawiając o realnym świecie to miałem kumpla na studiach co gustował w dziewczynach "porządnych i katolickich" #!$%@? zawsze wyczuwał która ma na sobie tylko taką maskę.
@mirko_anonim: chcesz być z nią - weźcie ślub. Nie chcesz być z nią - przeproś i zostaw. Chcesz przed ślubem sprawdzić czy dobrze umie w seksy bo jak nie to "papa" - powiedz jej to. Nie popełniaj mojego błędu zwlekając ze ślubem.
@Podstarzaly_Mandalorianin: Dobre podejscie. Braciszkowie nie są głupi i wiedzą na czym świat stoi wbrew temu co nowocześni ludzie myślą i mogą rzucić nowe światło dla Twojej wybranki. Pytanie czy jak jej się oczy otworzą to nie #!$%@? Cię w kąt i pójdzie szukać lepszej partii :D
@jerzalke: Zazwyczaj jeśli dziewczyna nie jest "jebliwa" to po ślubie a już na pewno dziecku każdy facet dowie się co to znaczy spuszczanie ciśnienia z węża. Znikomy albo bylejaki kontakt fizyczny. Siłka tylko wzmacnia popęd. Zaczyna się uciekanie w hobby i awantury z tym związane bo nie poświęcasz uwagi. Dodatkowo będzie brak intymności w ciele. Bezpardonowe paradowanie na golasa, zero zmysłowości a jak Ci przyjdzie to głowy być samczy i szarmancki
Anonim (nie OP): @Cytryn_ Staram się być dla nie wsparciem i doceniam ją za to jaką jest osobą (nie patrzę tylko na nią przez pryzmat seksualności). Nie traktuję jej jako przelotnej znajomości czy dziewczyny do zaliczenia. Zamierzam z nią porozmawiać jak to wszystko widzi. Może tym razem nie będzie uciekać od tematu.

Anonim (nie OP): Przechodziłem przez coś takiego ale w wieku 20 lat. Straszna męczarnia. Absolutna. Męczarnia. Miałem i mam wysokie libido i nigdy się z tym nie kryłem (nie jak prostak) ale moja partnerka chciała czekać do ślubu. Zapomniała mi o tym powiedzieć do momentu aż byliśmy nadzy w łóżku po 3 miesiącach oficjalnego związku poprzedzonego pół roczną znajomością. Już się witałem z gąską po czym nastrój zmienił się o 180