Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: daj jej spokój. To ty jesteś na poziomie 14-latka, a nie wasz związek. Widać po tonie twojej wypowiedzi, że jej nie szanujesz. To nie ty jej dajesz szansę, tylko ona tobie, a widać, że nie jesteś jej wart. Mam nadzieję, że od ciebie odejdzie, bo jak sam wspomniałeś, daje ci dużo z siebie, nie masz jej nic do zarzucenia - ale ty tego nie doceniasz, dla ciebie tylko dupa się
intymność w naszym związku nie istnieje.


@mirko_anonim: To jest równoznaczne z tym, że nie jesteś w dojrzałej relacji partnerskiej. Ot dorosły chłop spotyka się z wyrośniętą nastolatką. Nie szkoda ci czasu?
Nie zgadzam się tez z podejściem Moll, jakoby miałbyś być jej nauczycielem i oswajać ją z jej własną cielesnością XD. Sorry, ale to już jakieś babskie fantasmagorie rodem z najtańszych harlequinów.

Dziewczyna wygrywa na dwóch frontach. Jest odpowiedzianą i pobożną
@mirko_anonim: wg mnie powinienes sprobowac zaaranżowac jakis weekendowy wyjazd do jakiegos spa. Sprobuj ja na to namowic i wtedy jakas romantyczna kolacja, moze obsluga moze podczas tej kolacji jakos romantycznie udekorowac pokoj. Oczywiscie wczesniej z nia porozmawiaj, ze chciałbys z nia spedzic weekend wyjazdowo.
@Tryt_on O to to to.
Dokładnie. Intymność to nie tylko seks i można mieć intymność poza seksem. Ale jak nawet nie ma tej chęci do stwarzania intymności to znaczy, że laska ma poważne deficyty emocjonalne.
No owszem, można rezygnować z własnych potrzeb i próbować drugą osobę z takich deficytów wyciągnąć, ale to się kiedyś uleje. Partner to nie terapeuta. I to osoba z 'problemem' (bo może dla niej to nie problem, nie
@Tryt_on: @alfka zgadzam się z Wami. Dla mnie to chore, tym bardziej że też jestem wychowana w katolickiej rodzinie. Tam jest coś mocno nie halo. Niech się ta kobieta wyprowadzi od rodziców w końcu...
@dobry23 jaki wyjazd, ona nawet na noc nie może zostać xd
Opie, czy w ogóle rodzice jej wiedzą, że ona ma chłopaka? A może to było jej kłamstwo, żeby nie zostawać u ciebie. Serio, niepoważne to trochę.
coś umie ugotować, sprząta w domu i np. szyje na maszynie, a do tego nie ryczy z byle powodu


@Podstarzaly_Mandalorianin: Stary jest p@dylion rzeczy które są istotniejsze w związku niż to co powiedziałeś bo facet wszystkie wymienione robi sobie dzisiaj sam i prawie każdy może się zawsze nauczyć bo to zwykłe umiejętności a nie cechy charakteru

Jeśli bierzesz za jedyny punkt odniesienia katolicyzm / dominikanów jako źródło wiedzy o seksie to
Czytam i sobie tak myślę. Ludzie, dlaczego dla Was to co dobre, piękne, szlachetne jest dziwne, nienormalne, chore? Proponujecie alkohol i narkotyki, seks z byle kim, to jest normalność?
Normalność i godność została wyparta przez ludzi, którym brak jakichkolwiek wartości i traktowanie ludzi jak jakieś dziwadła bo ma szacunek do siebie?
Nie zmierza to naprawdę w dobrym kierunku.
Ludzie miejcie zasady i wartości.
Stary jest p@dylion rzeczy które są istotniejsze w związku niż to co powiedziałeś bo facet wszystkie wymienione robi sobie dzisiaj sam i prawie każdy może się zawsze nauczyć bo to zwykłe umiejętności a nie cechy charakteru


@navaare: no to świetnie, wymień pięć, o których op nie opisał że już są (bo dogadują się, mają wspólne pasje i grawitują w swoją stronę, to jest dobry fundament). Na związek i drugą osobę trzeba