Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ona będzie się wstydzić swojego ciała, własnej przyjemności, jakichkolwiek zachcianek.


@Przegrywek123: Lekki wstyd nie jest szkodliwy społecznie.

Dlatego indoktrynacja religijna powinna być zakazana, #!$%@? szkodliwe gówno niszczące ludzi, tfu


@Przegrywek123: W Wolnej Polsce gimboateistów będziemy pokazywać w zoo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Słuchanie legend żydowskich pastuchów sprzed 2 tysięcy lat i wstydzenie się swojego ciała bo bajka tak mówi


@Przegrywek123: Tylko pozazdrościć głębi wnioskowania...
@mirko_anonim: No jeżeli kobieta poza sferą łóżkową jest faktycznie świetnym materiałem na żonę, to wytrzymaj jeszcze trochę ze swoją prawicą, może nawet wyczekaj do ślubu. Jak już będziecie po pierwszym razie, to pewno fajerwerków nie będzie, ale będziesz mógł ją sobie łóżkowo wychować tak jak chcesz. Może cały proces zająć nawet pare lat, ale jak to będziesz dobrze rozgrywał, a sam nie jesteś jakimś dewiantem to taka dziewczyna w dzisiejszych czasach
czy jesteście dopasowani seksualnie i pod kątem mieszkania ze sobą.


@Przegrywek123: szczerze, na czym miałoby polegać dokładnie dopasowanie seksualne? Że on chce podobnie często jak ona? Po czym poznać? Trzeba przejść przez minimum 10 relacji seksualnych żeby stwierdzić, że ta czwarta jednak mi najbardziej odpowiadała?

Co z faktem, że ludzie dopiero po czasie uczą się siebie, swoich preferencji seksualnych i dopasowują do siebie? Czy po kilku razach nieco nieudanych należy się
@mirko_anonim: powiedz że ją kochasz tylko tak żeby nie widziała jak krzyżujesz palce. Tak działają katole, walą się na lewo i prawo i o tym nie gadają żeby bóg a co najgorsze ksiądz nie widział. No i ludzie przede wszystkim. Moja recepta to szukaj stref erogennych na całym ciele, stymuluj je ile wejdzie, szukaj cały czas nowych. I najlepiej jak wyczujesz że się podoba to po czasie przerywaj. I tak w
@mirko_anonim: jeszcze jeden tip - jeśli lubisz seks, chciałbyś go uprawiać regularnie, marzy ci się że twoja kobieta ubierze seksowną bieliznę, że spontanicznie weźmie cię na stole w kuchni to już możesz zapomnieć

Ale to nie wszystko, bo może wpadniesz na pomysł, że jakoś to będzie i przecież seks to nie wszystko, spróbujesz obniżyć swoje chęci i dopasować się do niej i będzie fajnie to już ci mówię - nie będzie
@mirko_anonim: Panie... taka 28 latka to jak odkryć święty gral. Zazdro. To, że nie ruchacie się po pół roku to nic dziwnego, skoro jest 28 letnią dziewicą. Otworzy się, skrycie pewnie marzy o robieniu różnych rzeczy, ale sama przed sobą się tego wstydzi. Ja bym się na twoim miejscu bardziej martwił o rodzinę. Jeżeli to jakaś rodzinka, która ma fioła na punkcie udowadniania swojej świętości to może tam być sporo jakiś
@Melisandre: To tak jak kobiece marzenia o bad boyu, który tylko dla niej będzie ciepły, wrażliwy i czytał poezję, a poza związkiem będzie gangusem, handlarzem narkotyków i postrachem osiedla - oczywiście w szybkiej furze ( ͡° ͜ʖ ͡°).