Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w laickim kraju stawiają W SEJMIE jakieś żydowskie świece i tańczą śpiewają sobie Drejdel, Drejdel, Drejdel? #braun #sejm

Brakuje jeszcze, żeby dać nad Hołownią przycisk YouTube'a i Gwiazdę Dawida.
SebastianDosiadlgo - Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w laickim kraju stawiają W SEJMIE...

źródło: dreidel-menorah-yellow-hanukkah-candlestick-symbol-happy-new-year-biblical-candelabrum_193165-132

Pobierz
  • 74
  • 27
@SebastianDosiadlgo Nikt nie odpowie na pytanie tylko odbijają debile piłeczkę krzyżem. #!$%@? krzyż wisi, bo to istotna część tysiąca lat istnienia Polski. Świeczki Żydów nic dobrego tej ziemi nigdy nie przyniosły a wręcz dwa pokolenia temu doprowadziły do czystki etnicznej na polskiej ziemi.

Te świece w Sejmie to znak, że Polską rządzą żydzi oraz klękanie przed izraelem, bo w Polsce to żydów już nie ma i tyle w temacie
@kvas: XD przecież od Kazimierza Wielkiego (a nawet przed) żydzi stanowili pokaźny odsetek populacji RP. Zatem kultura żydowska kształtowała też w dość dużym stopniu mieszkańców. Mimo tego, teraz Polska to państwo świeckie, więc wypad ze świeczkami i śmiesznym kolesiem na krzyżu, tak jak głosi konstytucja.
@Pedroo: Obecnie Żydów w Polsce nie ma na taką skalę jak dawniej, a katolicy cały czas są w tej skali.
Jak można obecnie popierać taki rzeczy? Żydzi dokonują masowych zbrodni wojennych na Palestyńczykach, a w Polskim sejmie w ramach poparcia tańczymy z Żydami naokoło ich religijnych świeczek. W skrócie standardowo, nikt z was nie odpowie, tylko odbijacie piłeczkę, że chanuka może być, bo krzyż może być XDD. (Chociaż w zasadzie to
@GoldaMeir: Ziomuś ale porównaj sobie odsetek katolików w tym kraju (praktycznie monoreligijnym, bo inne religie są w zdecydowanej mniejszości), do liczby wyznawców judaizmu. Braun zachował się jak burak ale sam fakt uczczenia Chanuki trochę śmieszny. Za chwilę będziemy obchodzić w sejmie dzień św. Patryka, Al-Adha czy święto Dziękczynienia.
A choinka to jest #!$%@? teraz symbol chrześcijański, ale jak pasuje do innej narracji to wtedy jest to symbol pogańskiego święta przesilenia XD Niech się pala lampki na choince i swieca hanukowa w Sejmie. Jedyne co mi nie pasuje to wasza hipokryzja i #!$%@? pod wygadna tezę. Niemniej w obliczu świat czy to Bożego Narodzenia, hanuki, przesilenia, czy tam koniunkcji planet życzę wam uczciwości wobec siebie samych.