Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w laickim kraju stawiają W SEJMIE jakieś żydowskie świece i tańczą śpiewają sobie Drejdel, Drejdel, Drejdel? #braun #sejm

Brakuje jeszcze, żeby dać nad Hołownią przycisk YouTube'a i Gwiazdę Dawida.
Pobierz SebastianDosiadlgo - Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w laickim kraju stawiają W SEJMIE...
źródło: dreidel-menorah-yellow-hanukkah-candlestick-symbol-happy-new-year-biblical-candelabrum_193165-132
  • 74
@KCPR: @Pedroo

Krzyż był istotną częścią Polski

Dokładnie, mieliśmy do wyboru przyjąć chrzest, zapomnieć swoich bogów oraz miejscowe tradycje albo nam powiedzieli że nas wyrżną niczym pogan. A potem zaczęli chrzcić niemowlaki żeby nie mogły same zdecydować czy chcą być wierzące w przyszłości. Warto o tym pamiętać.
@SebastianDosiadlgo: Ta kadencja to będzie festiwal fikołków jakich nigdy nie widzieliście. Lewica, ko, (PSL xD), zapewnią wam niesamowitą rozrywkę wraz ze swoimi fanatykami, którzy są gorsi od pisowskich babek, co widać po wykopie, w tłumaczeniach swoich gaf, złych decyzji i ustaw dla społeczeństwa. Pokażą prawdziwą twarz i zamiary. Niestety długo nie dadzą rady zwalać na pisiorów i używać tak znienawidzonego jeszcze paręnaście lat remu przez nich, a teraz na ustach każdego
i co z tego, skoro konstytucja wyraźnie zaznacza, że Polska jako kraj jest bezstronna religijnie. W sejmie nie powinno być żadnych symboli religijnych, ani krzyża ani świecznika.


@Pedroo: to prawda
fikoły


@Buzz___Astral: chłopie, sam żeś fikoła takiego #!$%@?ł że turbinę mógłbyś zasilić dla małego miasteczka XD symbol religijny to symbol religijny i #!$%@? XD niezależnie ile % społeczeństwa go uznaje XD i koło #!$%@? mnie lata czy nie będzie żadnego czy będzie każdy możliwy, jeśli uważasz inaczej to szczerze #!$%@? mnie to boli więc zakończmy tą dyskusję bo rozmowa z tobą to będzie jak gra w szachy z gołębiem