@mirko_anonim: rób jak czujesz, co to za pytanie? wykopki mają ci wybrać opcję, na podstawie opisu na dwa akapity sytuacji której nie znają, nie znają ciebie, nie znają jej
Ale jej chcesz robić na złość czy sobie? Nie wierzę, że po pół roku masz już tak #!$%@?, żeby bez żadnych emocjonalnych konsekwencji wywinąć jej i sobie taki numer. Ja bym olał totalnie, jakakolwiek reakcja z Twoje strony będzie dla niej nobilitacją.
@mirko_anonim: jeśli dla ciebie to zamknięty poziom to daj sobie siana, a jak chcesz być mściwy i małostkowy, to też twoja sprawa. Tylko bierz pod uwagę, że coś kiedyś do niej jednak czułeś i żeby nie było, że spróbujesz ją wydymać, a tak naprawdę wydymasz sam siebie
@mirko_anonim: olej, co najwyżej napisz jej że to żałosne i że sprawdza opcje, ale ja swojego czasu, nawet 5 minut nie marnował bym już więcej na k--------e
Kurde ziomek. Zdradziła Cię, nie wyszło i sobie nagle o tobie przypomina. Żenada straszna. Przecież ten czyn nie ma żadnego usprawiedliwienia. Pamiętaj że ona nie myślała o tobie kiedy była z obcym ch*em, a Ty w tym czasie byłeś sam. Ja bym odpuścił, przy czym ją wyśmiał totalnie. Taka osoba nie zasługuje na poświęcenie jakiejkolwiek uwagi. Pokazała swoją wartość i na tym etapie trzeba to zakończyć.
@mirko_anonim: Niepopularna opinia. Jezeli nie potrafisz odpuscic i jej olac jak to zawsze sugeruje wykop to sie zemscij i tyle. Jezeli nie odpusciles dotychczas to jedyne co mozesz to sprobowac odpuscic. To jest jak z wybaczaniem, powiedzenie wybaczam nie oznacza ze wybaczyles. Jezeli to nie nadeszlo mimo pracy to sila woli nie zmusisz sie zeby odpuscic. Dlatego jak masz taka potrzebe to sie zemscij. Z pelna swiadomoscia konsekwecji wlasnych czynow.
@mirko_anonim: Odpusc, powrot do niej moze Cie zabolec. Nie wiadomo czy przypadkiem nie ma tez jakies niespodzianki w ktora chciałaby Cie wrobic. Nawet jesli dopniesz swego, zaspokoisz swoje potrzeby, zemscisz sie robiac jej nadzieje to mozliwe ze sam w ten powrot uwierzysz i wybaczysz jej w strachu przed ponownym wejsciem w samotnsc.
@mirko_anonim: Ja bardzo podobna sytuacje wyjaśniłem tak: 1. Spotkanie na kawę- ona wybiera miejsce, płaci za te ‚randeczke’. Grasz, ze wszystko jest super 2. Spotkanie u Ciebie/ niej, winko, oglądacie film czy co tam lubiliscie robić. Bez zbliżeń! 3. Spotkanie u Ciebie/ niej. Tu już są zbliżenia, pieprzysz ją, robisz z nią co chcesz. Jak już sobie skończysz leci tekst, dosłownie: ‚No to by było na tyle, dzieki’. To rozczarowanie
Kurde ziomek. Zdradziła Cię, nie wyszło i sobie nagle o tobie przypomina. Żenada straszna. Przecież ten czyn nie ma żadnego usprawiedliwienia. Pamiętaj że ona nie myślała o tobie kiedy była z obcym ch*em, a Ty w tym czasie byłeś sam.
Ja bym odpuścił, przy czym ją wyśmiał totalnie. Taka osoba nie zasługuje na poświęcenie jakiejkolwiek uwagi. Pokazała swoją wartość i na tym etapie trzeba to zakończyć.
Dlatego jak masz taka potrzebe to sie zemscij. Z pelna swiadomoscia konsekwecji wlasnych czynow.
Nie ładuj się w to
Nawet jesli dopniesz swego, zaspokoisz swoje potrzeby, zemscisz sie robiac jej nadzieje to mozliwe ze sam w ten powrot uwierzysz i wybaczysz jej w strachu przed ponownym wejsciem w samotnsc.
1. Spotkanie na kawę- ona wybiera miejsce, płaci za te ‚randeczke’. Grasz, ze wszystko jest super
2. Spotkanie u Ciebie/ niej, winko, oglądacie film czy co tam lubiliscie robić. Bez zbliżeń!
3. Spotkanie u Ciebie/ niej. Tu już są zbliżenia, pieprzysz ją, robisz z nią co chcesz. Jak już sobie skończysz leci tekst, dosłownie: ‚No to by było na tyle, dzieki’. To rozczarowanie
@moll: nie psuj mu zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)