Wpis z mikrobloga

@AZ-5: kiedyś najpierw w kółko covid, a potem ukraina. rano jest jeszcze ten cwaniak co się obściskiwał z politykami, a udaje, że im jedzie
i tak to się powoli słucha tego rmfu
  • Odpowiedz
@AZ-5
Minęła właśnie,to raczej Radio Zet,z tego co pamietam.W sumie wszystkie komercyjne rozgłośnie,jak i te należące do polskiego radia,to samo gówno,którego nie da się słuchać.

Jest taka fajna apka Radio Garden się nazywa,na której dostępne są rozgłośnie z całego świata.Nawet z krajów typowo egzotycznych.
  • Odpowiedz
@AZ-5: jak była żałoba narodowa po Kaczyńskim i pozostałych, to grali nieźle. "Knocking to a heaven's door" było nawet.
  • Odpowiedz
Trzeba mieć gwóźdź w mózgu żeby z własnej woli tego słuchać. Zet gdzieś kiedyś usłyszałem w biurze i tą ich prostacką pogawędkę, to jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
@AZ-5 polecam open.fm


@DEMONzSZAFY: to ci co nadają na częstotliwości 109.2 FM?

No właśnie przecież o to chodzi, że zwykłego radia się generalnie słucha z dwóch powodów:
1) radio
  • Odpowiedz
@AZ-5: dlatego bezprzewodowy carplay to jedna z najlepszych opcji wyposażenia.
Kiedy miałem na kablu, to jeżdżąc na krótkich dystansach bez nawigacji po prostu mi się nie chciało włączać i słuchałem radia - najgorzej
  • Odpowiedz
@AZ-5: moja mama 50+ słucha RMF, ale odpala sobie RMFON i tematyczne stacje, ale mimo wszystko ma trochę rigczu bo na tematycznych nie ma konkursów z 777 szans lub publicystyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@winsxspl: najbardziej ciekawi mnie kwestia opłacania koncesji czy innego abonamentu rtv przez osoby decydujące się na włączanie radia w przestrzeni publicznej, jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że każdy z nich uczciwie za to płaci.
  • Odpowiedz