Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, w jaki sposób uzyskujecie satysfakcjonujące odpowiedzi na pojawiające się codziennie pytania?
Czy macie taki wypróbowany "złoty algorytm postępowania"?
Chodzi mi o szeroki zakres dziedzin: #zakupy #finanse #inwestycje #zdrowie #nieruchomosci #nauka #zwiazki #medytacja

- Najbardziej pomaga mi #wykop i Mirko Anonim (ukłony w stronę twórcy)

- Z #reddit jest problem: rzadko uwzględnia polskie realia i panuje tam cenzura światopoglądowa, ale przede wszystkim usuwane i ukrywane są tam w 100% zgodne z regulaminem, neutralne posty (strona stała się dysfunkcjonalna na przestrzeni lat)

- Nie korzystam za bardzo z grup na #facebook i #twitter - czy jest jakiś sposób na to, by anonimowo uzyskiwać z nich sporo informacji?

- Nie wiem, na ile sprawdzają się dziś #fora #forum tematyczne.

#pytanie #internet #pytania #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, w jaki sposób uzyskujecie satysfakcjon...

źródło: AibraqG8T

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim o jakiego typu pytania Ci chodzi? O to jak uprać ciuch albo ile czasu gotować brukselkę? Czy chodzi Ci bardziej o światopoglądowe rzeczy? Bo lepiej byś zawęził pytanie bo tak to ja książkę bym mogła napisać bo każda rzecz szukam gdzie indziej w zależności od tego „co to”
  • Odpowiedz
Chodzi mi o szeroki zakres dziedzin: #zakupy #finanse #inwestycje #zdrowie #nieruchomosci #nauka #zwiazki #medytacja


@mirko_anonim: nt. #zakupy możesz sam zrobić research z weryfikacją po której stronie (właściciela dóbr czy klienta) stoi autor np. artykułu albo statystyki.

Nt. #nauka nie ma lepszego źródła niż grube książki, daruj sobie artykuły na 1k znaków pisane przez jakichś foliarzy i naucz się ich rozpoznawać. Książki pisane przez ludzi, o których nie można znaleźć żadnych info
  • Odpowiedz