Wpis z mikrobloga

Co w XXI wieku może zaoferować przeciętny mężczyzna kobiecie?
Pomijam dobra materialne i finansowe, s*ks, dziecko.
Czy przeciętny polski mężczyzna ma cokolwiek kobiecie do zaoferowania?

- poczucie bezpieczeństwa
- wsparcie
- współczucie, emocje, wrażliwość
- mądrość, ciekawe rozmowy
- troskę
- jakościowe spędzanie czasu,
- okrywanie świata
- spełnianie wspólnych ambicji
Polak nie posiada "wyższych celów" w związku Polak w związku oferuje jej fi*ta i szpanowanie swoim gratem, stanem posiadania i bywa że wyjątkowo swoim wyglądem. Poza tym, co on nie ma nic wartościowego do zaoferowania kobiecie. Nie będzie wspierał jej w jej ambicjach i rozwoju po polaka ideałem kobiety jest gorzej od niego wykształcone kobieta z niższymi zarobkami, która nie może rozwijać siebie za bardzi bo on będzie zazdrosny i nie będzie się czuł przy niej lepszy.

Większość polskich mężczyzn nic nie ma do zaoferowania kobiecie. Oni uważają się za wartościowych bo uważają że kobiety pragną ich fi*ta, pieniędzy, majątku i są w stanie dać kobiecie dziecko. Poza tym nic nie wnoszą ciekawego do związku. Polscy mężczyźni są zapatrzeni w siebie, jeśli wchodzą w związek to po to aby brać od kobiety, nic nie dając jej w zamian.

Kobieta która dobrze zarabia, ma swoje mieszkanie nie potrzebuje mężczyzny bo on nic nie jest w stanie wprowadzić jakościowego do jej życia. Gówniarze 20-letniej imponuje jak chłop posiada samochód, dobrze zarabia bo sama tego nie ma. Dla kobiety lepiej postawionej taki polaczek jest płytkim intelektualnie człowiekiem gdyby pominąć kwestie finansowe, atrakcyjność, seks i dziecko. Nie zapewni jej żadnej rozrywki, nie jest spontaniczny, nie jest kreatywny, nie ma poczucia humoru. Flaki z olejem.

Dlatego pospolity chłop boi się kobiety lepiej zarabiającej, mądrzejszej, starszej, bo nie zaimponuje jej hajsem, jest pusty, niczym nie jest wstanie kobiecie zaimponować. Dlatego szuka wśród młodszych siks które cieszy byle gówno, wieśniary z biady które cieszą się jak małpa bo jej chłop ma prawi jazdy samochod i ja wozi. XD

#rozowepaski #zwiazki #p0lka #redpill #tinder
xena_x - Co w XXI wieku może zaoferować przeciętny mężczyzna kobiecie?
Pomijam dobra ...

źródło: Screenshot_20240703_094116_TikTok

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@teslamodels:

a co oferuje kobieta prócz cipki?Nic większość nawet nie umie gotować


No typowy p0laczek wypisz wymaluj. Od kobiety chce seksu i żeby mu obiadki
  • Odpowiedz
@xena_x pierwsze słyszę by w 21 w facet miał cokolwiek oferować… życie jest jedno więc spędzam je na zabawie. Nie mam zamiaru nikomu się poświęcać czy niańczyć jak dziecko. Polki wiecznie muszą wisieć na czyimś ramieniu, ja jakoś bawię się przednio bez żadnych zobowiązań, do rozmów mam kumpli.

  • Odpowiedz
No typowy p0laczek wypisz wymaluj. Od kobiety chce seksu i żeby mu obiadki gotowała.


@xena_x: to zbyt wygórowane oczekiwania, to prawda. Tego minimum nie da się przejść. Patriarchat i opresja.
  • Odpowiedz
@xena_x: masz 15 lat, że cenzurujesz słowo seks czy wychowałaś się na tiktoku?

Reszty nie czytałem, bo cenzurowanie takiego słowa świadczy o braku dojrzałości
  • Odpowiedz