Wpis z mikrobloga

Wykopki słusznie pluły na tvp za bycie partyjną telewizją, skrajnie nieobiektywną i jawnie wspierającą rząd.

Ale w takim razie pytanie czym będzie w obecnej sytuacji TVN, jak nie telewizją prorządową, która będzie atakować przeciwników PO i kreować ich pozytywny wizerunek? Tylko przekaz nie taki prosto-chłopski, bo grupa docelowa to nie emeryci ze wsi.

Btw, takie pytanko. Jaka telewizja lub gazeta (poza PiSowskimi gadzinówkami) w obecnej chwili może demaskować potencjalne rządowe afery i krytykować polityków władzy? Wymieńcie mi ze trzy, bo coś mi się wydaje, że teraz będzie prawdziwy monopol na media. I także przyczynił się do tego PiS z kupnem Polska Press i zrobieniem z TVP prywatnego folwarku.

#pytaniedoeksperta #polityka #pytanie #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazpo #tvpis
  • 57
Jaka telewizja lub gazeta (poza PiSowskimi gadzinówkami) w obecnej chwili może demaskować potencjalne rządowe afery i krytykować polityków władzy? Wymieńcie mi ze trzy.


@Kopyto96: Pomijając idiotyzm tego pytania: nczas, wnet, republika - dziękuje, dobranoc.
Jaka telewizja lub gazeta (poza PiSowskimi gadzinówkami)

@Kopyto96:
1) republika jest pisowska nie mniej niż "do rzeczy", do którego się nie #!$%@?łeś.
2) nczas jest konfederacki, ale wykluczyłeś tylko pisowskie
@Promilus tak, gdzieś mi umyka jakąś socjalna rola tvenu w tej historii. Dajesz im historycznego plusa za to że na antenie mówili o największej aktualnej aferze politycznej która doprowadziła do wielu dymisji w rządzie i wyjazdu samego premiera? Brzmi jak coś co jest standardem, pewnie Polsat news też u siebie na antenie omawiał ten temat, czy jakaś tv republika
Kasa z kpo to pożyczki, które #!$%@? wąskie grono osób. 65 proc pójdzie na inwestycje rzadowe w tym infrastruktura. Za 300 proc ceny rynkowej szwagry będą robić jakieś gowno


@Kopyto96: ładnie, ale teraz wrzuć artykuł na temat, a nie dwa akapity BI z 2021. Pewnie nie wiesz (na TikToku Mentzena nie było), ale troszkę się pozmieniało od tego czasu W czerwcu 2022 dopiero zatwierdzono jak zostanie zagospodarowana kasa, możesz o tym
@moj_wykopowy_login różnica kluczowa jest taka że TVP ma pieniądze z innego źródła, TVN musi odpowiadać chociaż trochę na oczekiwania widzów, TVP musi odpowiadać na oczekiwania innych osób które im przydzielają kasę. To że stacja informacyjna pokazywala najgłośniejszy temat od lat nie brzmi jak coś za co powinna być chwalona, ot zwykły poniedziałek w pracy
@bojesieminusow: jak prywatny? twn byl za moje pieniadze z afery foz XD ty sie niedobrze czujesz, nie ma w polsce rzeczy prywatnych, wosp tez jest z moich bo z moich pieniedzy jurkowi owsiakowi organizuja samorzady, za moje pieniadze z abonamentu tvp latami mu telewizja finaly pokazywala

za moje, nie za prywatne XD
TVN jest prywatny, może być za kim chce

@bojesieminusow: Ale działa na licencji publicznej, która w teorii wymaga od podmiotu pluralizmu, obiektywizmu i rzetelnego przekazywania informacji. To nie jest tak, że każdy sobie może otworzyć ogólnokrajową telewizję. Za miejsce na multipleksie mają horrendalne zyski z reklam. Nikt nieoczekuje, że będą wielbić PiS, ale moglj by przestać być przybudówka propagandową lewicy i liberałów. Rzygać się chce jak się ogląda tam programy informacyjne.
@moj_wykopowy_login: Otóż to, wtedy media prorządowe nie przemilczały sprawy, napieprzały nią, nikt nie udawał że sprawy nie ma i nie przykrywał jej pierdnięciem wójta w Pierdziweszewie.
Co najlepiej pokazały ostatnie afery, gdzie albo ani słowem nie wspomniano, albo wspomniano jak o newsie że ktoś sobie gdzieś tam pierdnął dla śmiechu.
@Kopyto96 TVN będzie przede wszystkim telewizją prywatną, tak jak inne propisowskie media typu republika, trwam czy wręcz... Polsat. Nie chcesz, nie oglądasz, a telewizja traci widzów i kasę z reklam.

Zresztą 8 lat temu dopiero skończyło się patrzenie telewizji polskiej na ręce rządu, a zaczęła siermiężna propaganda. To o czym piszesz, to są standardy PiSowskie, standardy ludzi prymitywnych. Miejmy nadzieję, że to już nie wróci, gdy ten sciek przestanie być dotowany z