Wpis z mikrobloga

Wykopki słusznie pluły na tvp za bycie partyjną telewizją, skrajnie nieobiektywną i jawnie wspierającą rząd.

Ale w takim razie pytanie czym będzie w obecnej sytuacji TVN, jak nie telewizją prorządową, która będzie atakować przeciwników PO i kreować ich pozytywny wizerunek? Tylko przekaz nie taki prosto-chłopski, bo grupa docelowa to nie emeryci ze wsi.

Btw, takie pytanko. Jaka telewizja lub gazeta (poza PiSowskimi gadzinówkami) w obecnej chwili może demaskować potencjalne rządowe afery i krytykować polityków władzy? Wymieńcie mi ze trzy, bo coś mi się wydaje, że teraz będzie prawdziwy monopol na media. I także przyczynił się do tego PiS z kupnem Polska Press i zrobieniem z TVP prywatnego folwarku.

#pytaniedoeksperta #polityka #pytanie #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazpo #tvpis
  • 54
@Kopyto96

Czym będzie w obecnej sytuacji TVN?


Czekaj... Czy ty masz właśnie pretensje o to jaki TVN będzie? Nie podoba się Tobie, co TVN zrobi? Krytykujesz coś, co jeszcze nie miało miejsca?

Ciekawa koncepcja. Kary też należy nakładać za coś z przyszłości?...

Ja poczekam, zobaczę - i wyrobię sobie zdanie jak zobaczę, co będzie.
Ale w takim razie pytanie czym będzie w obecnej sytuacji TVN, jak nie telewizją prorządową, która będzie atakować przeciwników PO i kreować ich pozytywny wizerunek?


W takim razie mam pytanie: czym jest w obecnej sytuacji TVN, jak nie telewizją prorządową, która będzie atakować przeciwników PO i kreować ich pozytywny wizerunek?

@Kopyto96:
Pobierz StaryWedrowiec - >Ale w takim razie pytanie czym będzie w obecnej sytuacji TVN, jak n...
źródło: szkola_podstawowa
@maciejg: To czym będzie TVN to jest pryszcz. Przeszli już kilka zmian władzy, są prywatną stacją i zrobią co się bardziej opłaci.
Ciekawsze pytanie to czym będzie TVP xD Nie mogę się doczekać tego pierwszego wydania Wiadomości jak już zarząd telewizji się zmieni i będą musieli nieśmiało zacząć chwalić nowy rząd