Wpis z mikrobloga

Wykopki słusznie pluły na tvp za bycie partyjną telewizją, skrajnie nieobiektywną i jawnie wspierającą rząd.

Ale w takim razie pytanie czym będzie w obecnej sytuacji TVN, jak nie telewizją prorządową, która będzie atakować przeciwników PO i kreować ich pozytywny wizerunek? Tylko przekaz nie taki prosto-chłopski, bo grupa docelowa to nie emeryci ze wsi.

Btw, takie pytanko. Jaka telewizja lub gazeta (poza PiSowskimi gadzinówkami) w obecnej chwili może demaskować potencjalne rządowe afery i krytykować polityków władzy? Wymieńcie mi ze trzy, bo coś mi się wydaje, że teraz będzie prawdziwy monopol na media. I także przyczynił się do tego PiS z kupnem Polska Press i zrobieniem z TVP prywatnego folwarku.

#pytaniedoeksperta #polityka #pytanie #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazpo #tvpis
  • 57
@Kopyto96: em TVN nie jest i z tego co wiem był dotowany w jakikolwiek sposób przez pieniądze podatników więc niech sobie robią co chcą? Ludzie decydowali przez oglądalność i zyski z reklam a jak im się to sklejało to robili co robili i dalej robią? Jak pisiorkom pasuje obecna sytuacja z TVP to niech promują i pchają kasę w TV prorządowe a nie tv publiczną. Śmiesznie by było jakby okazało się
@Kopyto96 tvpis i symetryści wmówili ci, że inne media są tak samo upodlone jak te pisowskie. Otóż nie - w Onecie, WP, TVN 24 etc. były, są i będą materiały krytyczne o władzy, bo tam pracują dziennikarze. Ostatnio było ich mniej, bo rządził PiS - media powinny skupiać się na władzy, a to tvpis wypaczyło ideę czwartej władzy.

Sprawdź sobie kto jako pierwszy pisał o aferze rywina, aferze taśmowej albo reprywatyzacyjnej w
@Kopyto96: przecież odpisałem na cudzy komentarz. Z drugiej strony rozumiem że wyborcy PiSu są wykluczeni cyfrowo i intelektualnie więc rozumiem, że możesz mieć trudność z odnajdywaniem artykułów sprzed 8 lat.
Tym bardziej,że odnosimy się do faktów TVN a nie świętego portalu sakiewicza