Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #szczescie

Eh, możecie mówić że jestem #!$%@?, ale jak ja bym chciała być kurą domową. Nie musieć chodzić do pracy,chodzić se rano na bazarek po zakupy, prać, sprzątać, dbać o dom, robić obiadki mężowi i dbać o niego i jego dobre samopoczucie jak wróci z roboty. No kurła byłabym w chuu szczęśliwa. A zamiast tego musze #!$%@?ć po 10h dziennie i się użerać z debilami którzy wysysają ze mnie całą energie :(
Najszczęsliwszy czas w moim życiu to 4 miesięczne L4. Nigdy moje zdrowie psychiczne nie miało się lepiej.

Teraz to tylko kult #!$%@? i gonienie #!$%@? wie za czym



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 44
Nie dostaniesz nagrody bez zapracowania na nią, jak wolałaś się pukać z Czadami albo przespałaś prime time to zapraszam do fabryki kurzu na 3 zmiany z patolą i absolutnie mi Cię nie żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dietetyq: ale po co ten jad? musisz mieć bardzo smutne życie
@Dietetyq: no akurat lata mi koło tyłka czy ktoś cie skrzywdził czy nie, jesteś przykry i tyle

laska dała temat na fajną dyspute, a na wykopie oczywiście muszą się wypowiadać takie osobniki plujące jadem bo im w zyciu nie wyszło XD

ale wykop to wykop, nie można już tu prowadzić kulturalnych wymian zdań ¯\(ツ)/¯

ale w sumie patrzać na twoje posty to podziękuję za wymiane jakichkolwiek poglądów xd szkoda mi czasu