Wpis z mikrobloga

@macan:

No mi chodzi tylko o reklamy, to kto kogo woli to ja mam w nosie

tymczasem

Moim zdaniem to jest programowanie ludzi.


xD

wykopek ruchający azjatki = dobrze, tak trzymać, hehe zazdro
polka ruchająca czarnych = źle, upadek białej rasy (polacy nie są biali), pomocy
Jest wielu Polaków związanych z kobietami z innych krajów i o to nikt nie kruszy kopii


@Alzena: zobacz jaka jest dysproporcja takich związków. Poza związkami z ukrainkami gdzie więcej Polaków wzięło za żonę Ukrainkę niż polka Ukraińca, to jest na spory plus kobiet
@niochland: chyba nie zrozumiałes co napisałem.

Każdy może się dymac z kim chce, Polak z azjatka, Polka z czarnym, itd. Problem polega na tym, że mainstream nie promuje związków biały -azjatka, bialy-biala, tylko czarny -biala, czarny -azjatka.

To jest proste do zrozumienia jak się trochę wysilisz. Np. na podstawie tej grafiki Badoo - nie jest przypadkiem to, że czarna ręka należy do mężczyzny, a biała do kobiety. Widziałeś kiedyś, by było
@Ark00: To może wy w jakiś dziwnych kręgach (głównie w swojej głowie) się obracacie. Ja w Warszawie znam pewnie z setkę kobiet (ze szkoły, studiów, pracy, przyjaciół, rodzina, znajome i bliscy żony itd.) i żadna kobieta nie jest związana z czarnoskórym, hindusem czy arabem.
@Alzena Ciebie to nie przekona ale społeczeństwo jako całość to jest dość łatwo formowalna masa którą można przekonać do różnych głupot. Np wmówiono ludziom że potrzebują SUVów. W miastach #!$%@?. I w katalogach każdej marki masz teraz z piętnaście modeli tego typu. Kiedy to potrzebne jak narty osobie bez nóg, większość tych ulanych dwutonowych kloców wozi głównie powietrze i to wyłącznie po asfaltowej nawierzchni.

Teraz jest motyw bezpieczeństwa. Kup dużego bo tyle
ma problem z samym faktem, że polki wolą umawiać się z włochem, murzynem czy hiszpanem niż z nimi.


@Alzena: Nie wolą tylko są zaprogramowane społeczne żeby to robić poprzez powszechną popularyzacje tego wizerunku prawie odwrotniu do związków z białymi mężczyznami.

Z tego samego powodu reklamy niektórych produktów są zakazane jak alkohol czy fajki - bo działają
@Alzena: No tak właśnie jest, dlatego to polscy mężczyźni są znani z tego że jadą na erasmusa się pieprzyć a Polska jest nazywana burdelem Europy dlatego że bogate europejki przyjeżdżają ruchać polaków, to polscy mężczyźni mają na świecie opinie "łatwych", to polscy mężczyźni produkują gnioty typu 365 dni albo inne książki o wspaniałym związku z arabską księżniczką, na ulicach Warszawy wcale nie widuje się polek z hindusami tylko sami polacy z
choćby bombardowano mnie milionem reklam, w których w głównej roli wystepują czarnoskórzy, nie zmieni się moje podejście.


@Alzena: już cię tu wyjasniono prawie we wszystkim więc końcowo - to że ktoś mówi "ale głupi ci reklamodawcy jogurtu, ja lubie jeden jogurt i zdania nie zmienię, po co oni to robią" nie świadczy o jego inteligencji. Istnieje coś takiego jak tendencja medialna i dominujący paradygmat, można rzecz jasna udawać że nie, albo
@smdbabe: a niech płonie, potomka mimo możliwości nie mam zamiaru sprowadzać. Nie prosiłem się na świat a jednak tu jestem więc mam #!$%@? i niech po prostu wszystko jebnie, wszystko mi jedno (°°