Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: o lol, już nawet się nie kryją z pluciem na białych facetów. Ten świat szybko upadnie i skończy się jak zawsze - atmosfera w kotle się zagęszcza, temperatura rośnie i w końcu nastąpi nieuniknione. Mam nadzieję że ręce rewolucji dorwą również mocodawców tego pięknego planu
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja nie jestem rasistą, ale powoli zaczynam nim być przez to, że oni są na siłę wrzucani gdzie popadnie, przez to, że dzięki tej nachalnej propagandzie niedługo każda Półka będzie marzyła o nocy z mokebe, bo przecież te wszystkie plakaty, media, artykuły nie mogą się mylić.
  • Odpowiedz
@smdbabe @macan @andbatros polskim facetom też podobają się inne nacje - azjatki, włoszki, hiszpanki, nawet czarnoskóre. Jest wielu Polaków związanych z kobietami z innych krajów i o to nikt nie kruszy kopii. Ale jak polka umówi się z murzynem albo z jakimś alvaro z Włoch to wielki kwik xD
  • Odpowiedz
@Alzena: nom, tylko nie wiem, czy zauważyłaś, ale nie ma nigdzie zalewu plakatów Polaków z Azjatkami zamiast z białymi kobietami. Czym innym jest to, że Tobie się podoba murzyn i się z nim umówisz, a czym innym programowanie społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@macan ale ja nie czytam na wykopie pretensji o to, że pojawiają się reklamy z murzynami, tylko porażająca większość facetów w tym temacie ma problem z samym faktem, że polki wolą umawiać się z włochem, murzynem czy hiszpanem niż z nimi.
  • Odpowiedz
@Ashtar Poważnie? mnie się nie podobają murzyni i choćby bombardowano mnie milionem reklam, w których w głównej roli wystepują czarnoskórzy, nie zmieni się moje podejście. Mnie się generalnie nie podobają egzotyczne typy urody.
  • Odpowiedz
@Alzena: to se swojego niemieckiego poletka ci powiem xD ci, że sytuacja gdzie to Polak umawia się/wychodzi za dziewczynę z innego kraju to jakiś promil sytuacji. Za to związki/małżeństwa Polek z Turkami, Arabami i murzynami to sprawa dość powszechna.
  • Odpowiedz
@Alzena: No mi chodzi tylko o reklamy, to kto kogo woli to ja mam w nosie ¯\(ツ)/¯ wiadomo, że każdy lubi coś innego, ale po co wprowadzać propagandę w kwestii związków mieszanych? I zauważyłem, że zawsze jest to mieszanie na zasadzie czarny/śniady facet - biała kobieta, a nigdy biały facet - kolorowa kobieta.

Moim zdaniem to jest programowanie ludzi.
  • Odpowiedz
@WojciechM-ce Ja nie znam oficjalnych statystyk, chętnie się zapoznam jeśli dysponujesz, ale obserwuję zarówno związki facetów z kobietami innych nacji jak i kobiet z obcokrajowcami. Zresztą jakakolwiek statystyka by to nie była - w czym jest lepszy facet wiążący się z Japonka od kobiety wiążącej się z wlochem?
  • Odpowiedz
@woskrosenie Tutaj w większość rzeczy trzeba wierzyć na słowo (lub nie wierzyć), przecież się nie znamy. Ale nie mam żadnego powodu żeby kłamać, tym bardziej w takim miejscu jak Wykop, gdzie w najgorszym wypadku mogę zderzyć się z nazwaniem mnie p0lką przez facetów, którzy zawodowo zajmują się narzekaniem na wszystko co ich otacza.
  • Odpowiedz
Ale jak polka umówi się z murzynem albo z jakimś alvaro z Włoch to wielki kwik xD


@Alzena: a słyną te pary polaka i kobiety innej nacji z tego że robią im dzieci i uciekają? xD to twój brak logicznego myślenia. Ojciec w życiu murzyna jest tak rzadki że nawet sami robią sobie z tego jaja.
  • Odpowiedz