Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was na Wyspy Kanaryjskie, a konkretnie na wyspę Fuerteventura. Ile kosztuje taka wycieczka na własną rękę? Jaka jest cena noclegów, wypożyczenia auta i jedzenia na Fuerteventurze? Dowiecie się w tym artykule. A do tego także wskazówki i praktyczne informacje, które pomogą zaplanowaniu i zorganizowaniu wyjazdu.

Link do znaleziska

#podroze #podrozujzwykopem #hiszpania #ciekawostki #turystyka #wakacje #zwiedzajzwykopem #europa #wyspykanaryjskie
Pobierz zellchen - Cześć Mireczki i Mirabelki :)
Dziś zabieram Was na Wyspy Kanaryjskie, a ko...
źródło: fuerteventura
  • 51
@chilon: Wole jechać tradycyjnie do Grecji, bo jest bliżej, a podobny kliamcik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iKac : ????????????????????
@zellchen Zwiedziłem całą wyspę autem (z 300km w jeden dzień zrobiłem), jedyne miejsce do którego nie dojechałem to Cofete, ale stacjonowałem w Corralejo i już mi się nie chciało, tym bardziej gdyby mi tam opona walnęła to miałbym przypał u Pana od Car Rental. Ale poza tym to
@zellchen: Auto służyło mi tylko do dojechania pod jakieś miejsca, gdzie coś patrzyłem. Trudno abym na samo południe do tej wioski taxą lub z buta szedł. Tak samo na Coffete. Jakbym miał z buta do każdej miejscowości chodzić, to faktycznie. Tydzień to za mało. Warto było zobaczyć, ale wrócić tam nie wrócę. Już bardziej wolę Teneryfę i tam na 100% chcę wrócić.
@wykopowy-znawca-expert

Nie polecam lecieć ani wizzem ani ryanem. Można #!$%@? dostać na takim dystansie.

Opcje to Condor i Ibera i ich tanie biznes klasy.


A niby dlaczego? Leciałem easyJetem na Maderę więc kawałek dalej, myślałem, że faktycznie będzie ciężko, a 3/4 lotu elegancko przespałem.
@zellchen: jutro właśnie lecę na cały tydzień. wybrałem tą wyspę, bo włąśnie unikatowa przyroda oraz surowość wygrała z zielenią na pozostałych wyspach kanaryjskich. mam pytanie odnośnie wypożyczenia samochodu - w jaki sposób można dotrzeć samemu na Cofete? zwykłe wypożyczalnie mają zakaz wjazdu na nie-asfaltowe drogi. Kolejne pytanie: jakie trekingi polecasz i czy brać lepsze buty czy vansy wystarczą? : D