Wpis z mikrobloga

@kptDoopa: nie, nie fan, ale jak leci se gdzie piosenka taxi albo ta taka tylko zatracić się w tym co najlepszeee to nie będę #!$%@?, ze mi nóżka nie chodzi, bo chodzi, tak jak każdemu Polakowi, stad dziesiątki czy setki milionów wyświetleń. Kino może być debilem, tekst może być debilny, ale rytmiczności nie odmówisz.
@Jamniki2: Nie no rytm samych piosenek jest spoko, słychać, że sam nie komponował tylko komuś zapłacił za stworzenie. Po prostu jego hehe "wokal" i same teksty mnie #!$%@?ą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@frow: Kojarzę tylko te "italodisco", ale meh, akurat gatunek italo disco jest moim guilty pleasure, ale okazało się, że ten utwór to zwykła radiowa popowa łupanka i się zawiodłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale żeby ktoś słuchał nieironicznie z własnej woli Kizo?


@kptDoopa: Nie przyzwyczajalbym sie jakos specjalnie, bo jeszcze ze 2-3, maksymalnie 5 lat (watpie ze tak dlugo) i taka muzyka bedzie robiona na kazdej apce z telefonu, wiec zasadniczosc egzystencji takich "raperow" bedzie zerowa. Juz teraz Suno potrafi zrobic lepszy i bardziej chwytliwy kawalek jak dopiszesz dobry tekst. ;)