Wpis z mikrobloga

  • 32
@frow kizo jest asluchalny, ta jego maniera głosu, do tego częstochowskie rymy. Dramat. Ogólnie ostatnio dowiedziałem się że jest raper oki i chyba kukon. Wchodzę na YT zobaczyć co to za herbatniki a tam koncerty na pełne hale typu atlas arena w Łodzi i zjarane małolaty które znają na pamięć piosenki które słyszałem 1 raz w życiu. Tak wygląda starość. Świat odjechał.
@frow: Jestem w stanie zrozumieć niemal każdy gust muzyczny, ale żeby ktoś słuchał nieironicznie z własnej woli Kizo? Ja #!$%@?, jak to możliwe, że ten typ jest cały czas na liście najczęściej słuchanych wykonawców? To jego mówienie tym nadętym głosem i teksty tych "piosenek" #!$%@?ą mi krindżometr poza skalę.


@kptDoopa: nie miałem pojęcia co to jest, serio, odpaliłem pierwszy lepszy kawałek na YT i po chwili musiałem wyłączyć. To wygląda
via Wykop
  • 2
@kynx: Ja poznałem tego OKI, bo był hype w środowisku fanów NBA na jego kawałek o Jeremy Sochanie. Kawałek to jakiś dramat xD No ale może młodzież tego słucha teraz.

Niech każdy słucha czego chce oczywiście.
@kptDoopa: Kizo, to takie disco polo dla młodszej wiary. Nie znam nikogo ode mnie, kto by słuchał normalnie Kiza, ale jak już trochę się popije na bibie, to wlatuje, bo ma spoko rytm i każdy zna tekst!