Wpis z mikrobloga

szykujcie sie mirki, nadchodzi sppn na mokotow, jak myslicie beda puchy po wprowadzeniu tego czy tyle miejsc zabiora ze koniec koncow i tak nie bedzie gdzie stanac?

z takich ciekawych rzeczy, jeden z pomyslow ktory byl wprowadzany w innych sppn to znak b1(zakaz wjazdu) dla pojazdow innych niz mieszkancy na takie parkingi "pod blokiem" ktore nie sa czescia drog, i wtedy mandat do 500 i 8pkt
#warszawa #mokotow
Zerp - szykujcie sie mirki, nadchodzi sppn na mokotow, jak myslicie beda puchy po wpr...
  • 12
@Zerp: opłaty można pobierać tylko za postój na wyznaczonych miejscach parkingowych, a te też są ograniczone licznymi wymogami. W moich okolicach w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zlikwidowano bardzo dużo miejsc parkingowych i zmieniono organizację ruchu pod kątem przyszłej SPPN. Jak nigdy nie miałem kłopotu z parkowaniem pod domem, tak od początku roku szkolnego muszę każdego wieczora kręcić kółka, żeby w ogóle coś znaleźć w promieniu kilkuset metrów.
@Zerp: Mokotów duża dzielnia, więc pewnie jest różnie, ale w dwóch z trzech lokalizacji na Moko, w których mieszkałem nie miałem żadnych problemów. Również tu, gdzie mieszkam od paru lat, był jeszcze rok temu luz. Od zeszłego roku co chwilę likwidują jakieś miejsca i teraz już mam duży problem, pomimo tego, że auta i tak stoją na zakazach i są wciśnięte w każde wolne miejsce. Niedawno jeszcze tego nie było, ale
myslicie beda puchy po wprowadzeniu tego czy tyle miejsc zabiora ze koniec koncow i tak nie bedzie gdzie stanac

@Zerp: to zależy od konkretnej okolicy, ale na Starej Ochocie gdzie mieszkam, od czasu wprowadzenia SPPN zrobiło się dużo lepiej. Poznikalo sporo gratów co janusze trzymali, przyjezdni przestali sobie robić parkingi przesiadkowe i zajmować miejsca całymi dniami, generalnie ja jestem bardzo zadowolony ze strefy.
Kompletnie nie kumam jak to może komukolwiek przeszkadzać,
@Zerp: pewnie w samej sppn się przeluźni, ale za to na styku gdzie sppn się kończy mieszkańcy powinni smarować dupsko - tam będzie padaka i w ciągu dnia (ludzie będą zostawiać auta i jechać albo iść do pracy w strefie), jak i wieczorem (janusze co nie chcą płacić za plakietkę wjazdową, przyjezdni którzy plakietki nie dostaną) będą tam zostawiać swoje auta żeby nie płacić w sppn.
via Wykop
  • 0
@Podstarzaly_Mandalorianin: no ja jak popatrze na to odciecie sppn na woronicza, to tam niezly sajgon bedzie na tych nowych blokach na poludnie od woro, juz teraz tam jest super ciasno, a jak ci ludzie ktorzy tam pracuja nie beda mogli u mnie na osiedlu zaparkowac to dopiero bedzie walka