Wpis z mikrobloga

Od dwóch dni spać nie mogę. Budzę się, kręcę, przewracam z boku na bok. Olśniło mnie, poszedłem sprawdzić kaloryfer i odpalony na 5.

Różowa dostanie taki #!$%@?, że całą zimę nawet go nie tknie. Zdemontuje dziś te gałki. Jak można spać w takiej saunie, ani to zdrowe ani przyjemne. A ona jeszcze ma jakąś kołdrę zimową i śpi w długim rękawie i spodniach.

Kto mieszka z różową ten się w cyrku nie śmieje.

#zalesie #logikarozowychpaskow #zwiazki #rozowepaski
  • 178
Mój ojciec też taki był, wszystko według jego wytycznych, zero kompromisów. A to tylko jedna z jego wad, które sprawiły, że nienawidziłem go z całego serca.


@Villeman: spokojnie, będziesz taki sam jak on, serio.
@30062018: Niech różowa zbada tarczycę. Takie objawy jak odczuwanie zimna nawet przy wysokich temperaturach bardzo często są związane z niedoczynnością tarczycy. Bardzo dużo różowych choruje na to nawet o tym nie wiedząc.
@30062018 a ile kasy w #!$%@? :) rozumiem cię, bo chyba w PL nie jest jeszcze tak zimno żeby miec na fulla odpalony kaloryfer cały dzień, a na noc i tak się wyłącza. Aczkolwiek bądź miły dla niej, aż tak nie odwaliła :)
optymalna temp spania to 18-22.


@30062018: dla niektórych nierealne. Ja się najlepiej wysypiam w +24. Wszystko poniżej to wybudzam sie co godzine z zimna
@30062018: jak kiedyś swojej byłem próbowałem uzmysłowić, że temperatura na termostacie powinna być zawsze ta sama. Ona twierdziła, że jak za oknem jest +10 to trzeba dać na termostacie w domu +15 ale jak jest na zewnątrz -20 to można cisnąć w domu do +25. Próbowałem jej wytłumaczyć czym temperatura w pokoju różni się od temperatury kaloryfera, ale to jak grochem o ścianę.
@30062018: rozowa sie odchudza albo stosuje jakies doety typu nie jedz 10h przed snem?

1. Jak jest sie na deficycie to w pewnym momencie jest ciagle zimni
2. Jak kobieta idzie spac glodna to niezaleznie czym sie przykryje bedzie jej zimno. Nawet na spiworach fiord nansena jest tabelka
"Temperatura comfort dla kezczyzny 15 stopni, temperatura komfort dla przecietnej najedzonej kobiety 18”
Moj niebieski smial sie jak to zobaczyl, wczesniej muslal zaraz
Jeżeli w domu jest 21 stopni a komuś jest zimno to niech #!$%@? do lekarza


@HlHl: ja w październiku chodziłem po górach w krótkich spodenkach i koszulce, gdzie inni mieli bluzy a różowe nawet kurtki i szaliki, ale kiedy pracuję na siedząco przy komputerze to siedzę w bluzie przy 21 st. Obecnie mam 20,5 st i mogłoby być cieplej.

a w nocy między 16-19 (około 18 stopni).


@zeszyt-w-kratke: @patatier może
@30062018: raz na początku znajomości różowa chciała wspólną kąpiel. Nalała tam taki wrzątek, że siedziąc w wodzie pociłem się na twarzy. Coś myślę, że kobiety to pochodzą z piekła bo potrafią spać w bluzach i grubych kołdrach. Woda na kąpiel to tylko wrzątek.